Співачка Софія Єгорова випустила електронну версію пісні Мозгового “Край, мій рідний край”

Легендарна пісня “Край, мій рідний край” отримала нове життя. Співачка Софія Єгорова випустила нову версію гіта Миколи Мозгового, який люблять мільйони людей по всьому світу.

У 2022 році ця пісня набула нової сили та значення. Бо багато людей мріють про мир, хочуть повернутись у свої домівки, захистити нашу землю. І для самої Софії ця пісня дуже особлива. Саме з “Край, мій рідний край” співачка представляла Україну у Латвії, Македонії, Італії, острові Тенеріфе, Грузії, Болгарії та інших країнах світу.

Край, мій рідний край” – є дуже знаковою, це моя перша пісня в репертуарі 2012 року, коли я брала участь у міжнародних конкурсах. Цікаво згадати, перше її виконання було у костюмі парубка. Я співала, танцювала присядку, потім знімала свою козацьку шапку, у мене розпускалось довге волосся, і я показувала залі, що я дівчинка. Завжди були гучні оплески. Через якийсь час я зробила нову версію – в гарному українському костюмі з Андріївського узвозу, з красивим вінком із помаранчевих квітів. Тоді аранжування було оригінальним, у стилі Горана Бреговича, і таким зберігалося протягом довгого періоду часу на всіх конкурсах. Потім була перерва і я не співала її”, – розповідає Софія.

“Я рада і вдячна, що родина Миколи Мозгового надала мені право виконувати цю пісню і дати їй нове життя. Я дуже поважаю творчість Миколи Петровича, в академії, де я навчаюся, щороку проводять вечір пісень Миколи Мозгового. На кожному академ-концерті обов’язково лунають його пісні. Мої улюблені – це «Ти не дзвони», «Прут Ріка» та «Край, мій рідний Край», – зізнається дівчина.

софія єгорова край

“Для мене було важливим зробити гарну і сучасну версію відомого гіта. Коли я принесла пісню на студію Дмитру Сисоєву та Вадиму Пороткову, вони довго гадали і вагались, адже якщо в тебе є шедевр, то перероблювати його треба дуже обережно і цікаво. Тобто, знайти «сукню» до пісні, яка б їй пасувала, від дизайнера-музичного-стиліста. Так воно й вийшло – стиль виявився зовсім іншим, проте пісня не загубила свого шарму в музичному плані”.

Фото: надані «Master Management 360»

Дивіться також:

«Боремося та усіх поборемо»: TVORCHI записали пісню про стійкість українців (ВІДЕО)

«Моє серце — сталь! Моя кров — Азов!»: гурт KOZAK SYSTEM присвятив пісню легендарному полку (ВІДЕО)

Про Чорнобаївку та крейсер «Москва»: ROXOLANA випустила пісню для підтримки бойового духу (ВІДЕО)