“Я готова, але боюся народжувати у цей світ”: Ірина Сопонару розповіла про материнство і весілля

Акторка Ірина Сопонару, зірка серіалу «Одного разу під Полтавою», влітку повернулася додому з Великої Британії, куди тікала від війни. З цією країною Ірину пов’язує і новий роман.

Про коханого з Лондона, плани щодо весілля і готовність до материнства Ірина розповіла в програмі ЖВЛ, яка виходить на телеканалі ТЕТ.

У лютому повітряні тривоги та внутрішні причини змусили акторку поставити на паузу своє злагоджене життя й податися в нікуди. «Я не плакала, не емоціонувала, я просто була дуже сильно налякана. Я поїхала в Румунію. І після цього ми поїхали в Лондон, до моєї сестри», – розповіла Ірина.

Єдине, на що Сопонару ставало там ентузіазму — акції, покликані привернути увагу світу до війни в Україні.

ірина сопонару чоловік весілля діти
Ірина із сестрою Наталею на акції на підтримку України

А влітку Ірина, нарешті, повернулася додому. «Ранок, в який я прокинулася у своєму ліжку в Києві, був найкращим у моєму житті. Вперше виїхала у Київ і так плакала за кермом, коли проїжджала ці нерозібрані блокпости, ці їжаки».

Раніше від негативних емоцій Ірина завжди рятувалася роботою. Цього разу, чи не вперше у житті, цей метод не працював, адже роботи акторка не мала. Але вона її собі все одно придумала — створила власний YouTube-канал «Сопонару TV», де виходить проєкт «Передай Зеленському!». «Я про нього давно мріяла, але якось не доходили руки. Він мене заряджає зараз».

А ось своє кохання, британця Різа, Ірина зустріла у Києві ще півтора року тому. «Він на той момент жив у Києві вже рік. І він дуже любить Україну, він сюди переїхав, тому що він хотів переїхати у Київ. Я сама не розумію, чому так, другий британець у моєму житті».

ірина сопонару чоловік весілля діти
Ірина і Різ

Майже одразу пара почала жити разом. Ірина зізнається — швидкі темпи розвитку стосунків її зовсім не лякали. «Мені не було важко. Я довго була сама після останніх своїх стосунків. І я вже така переживала, що мені буде важко з кимось, у принципі, тому що я звикла бути одна».

А згодом дійшло й до знайомства з батьками. Зустріч із майбутньою свекрухою її теж ніскілечки не лякала. «Не було у мене такого хвилювання: “Ой, типу, якщо я їм не сподобаюся?”. По-перше, ну чому я маю їм не сподобатися? Я жінка, яка дуже кохає їхнього сина. Я дуже довго не була готова до весілля. От зараз воно й прийшло».

ірина сопонару чоловік весілля діти
Ірина і Різ

Хоча Ірина не приховує, піти до вінця зараз вона не готова. «Наразі — ні. Ну, мені хочеться, щоб це було свято в повному розумінні цього слова. Щоб усі раділи й святкували, розумієте. А ні — дай Боже, щоб сирени не було!».

Поки не наважується втілити  в життя акторка ще й інше своє бажання — материнство. «Я ніколи не казала, що я чайлдфрі, я просто не була готова народжувати самостійно. А тепер я готова. Але я дуже боюся народжувати їх у цей світ через те, що зараз відбувається».

Ба більше — Ірина щиро задумується й про те, що готова подарувати свою материнську любов дитині, яку цього позбавили. Про свої наміри актриса сказала й своєму коханому. «Він готовий до діалогу. Цю розмову я поставила на паузу, тому що, у принципі, це неможливо реалізувати. Коли настане час, я до цієї розмови повернуся. Я цю думку не відкидаю, що, можливо, це станеться. Так. Але зараз мене просто банально страшно». Але точно знає, що і своє майбутнє, і майбутнє своєї родини бачить саме в Україні.

Фото: instagram.com/rbainham, instagram.com/soponarun, instagram.com/irinasoponaru

Дивіться також:

Арсен Мірзоян розповів про маму під обстрілами у Запоріжжі та виступ у звільненому Херсоні (ВІДЕО)

Дантес розкрив несподівані деталі розлучення з Дорофєєвою і стосунків з Кацуріною

“Постійні повідомлення, залякування”: Марина Боржемська розповіла про стосунки з В’ячеславом Узелковим