Пара, яку звели кохання і проєкт “Холостяк“, телеведучій Нікіта Добринін і блогерка Даша Квіткова обвінчалися після двох років шлюбу і народження сина.

“Чому для нас це важливо? Якщо чоловік та дружина вирішили заручитися ще й духовною підтримкою і це їхнє спільне бажання— то тільки на добро і тут не потрібно зайвих аргументів”, – пояснює Нікіта.

“Чому саме зараз? Неважливо, коли: на початку сімейного життя, за 5 років, 10, або он як одні наші знайомі за 20 років подружнього життя. Усе залежить від поглядів пари, їхньої єдності. Чи радив би я іншим парам вінчання? Так. Та тільки в тому випадку, коли по-справжньому готові. У моєму розумінні, до такого рішення треба дорости. Воно має бути усвідомленим та зрілим”, – переконаний чоловік.

Подружжя не стало приховувати не тільки мотивів, але й фото з таїнства вінчання, світлих і ніжних.

нікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалисянікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалися

нікіта добринін даша квіткова холостяк обвінчалися

“Насправді, ми вирішили щодо вінчання ще до 24 лютого, але через ту саму країну все затягнулося. Більше місяця в розлуці – і ми прийняли рішення, що далі тягнути не хочемо. Хочемо жити. Проживати кожен день, бо зараз саме той час”, – зізнається Даша.

Для церемонії вона обрала білу сукню з делікатною символічною вишивкою – парами голубів на любов і колоссям пшениці на подружню злагоду. Почесним гостем став син пари, Лев, який влітку відсвяткував один рік.

Фото: instagram.com/artem_oneshchak, instagram.com/kvittkova, instagram.com/nikitadobrynin. Фотограф: @artem_oneshchak

Дивіться також:

Никита Добрынин и Даша Квиткова празднуют первую годовщину брака: самые яркие фото их двух свадеб

Даша Квиткова заговорила о разводе: “Мы попали в зону турбулентности”