Підготовка до непростої зими – у розпалі. Про свій досвід, як утеплитися та заощадити, розповіла Леся Нікітюк.

“Я закупила в київську квартиру кілька ящиків свічок. Дістала всі, що мені дарували на день народження, починаючи з 18 років. Це й аромасвічки, і соєві, і церковні є, – розповідає ведуча «Le Маршрутки» та «Пари на мільйон» на Новому каналі. – Також підготувала теплі ковдри”.

А от будинок батьків на Хмельниччині до зими готували більш ретельно. Як у відомій приказці, почали ще влітку. “Мої племінниці, доньки рідного брата, мої улюблені дівчатка з нами тут від першого дня повномасштабного вторгнення. Тому насамперед переймаємося за їхню безпеку та комфорт”, – зізнається телеведуча.

леся нікітюк підготовка до зими війна зима

“Ми з батьками закупили дрова, побудували дрівник. Також зробили запас маленьких і великих газових балонів. В нас є газова плита, щоб можна було варити їсти чи гріти чай. Також не пройшли повз ковдри та пледи. І придбали генератор із запасом бензину. З ними зараз, до речі, велика проблема, тому що всі в один момент почали скуповувати. І для себе, і для ЗСУ. До речі, на початку повномасштабної війни ми також збирали гроші й відправляли на передову генератори”.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Леся Нікітюк святкує 35-річчя. Топ-10 пікантних фактів про телезірку

“Душевно, по-домашньому”: Jerry Heil і Леся Нікітюк поглузували з плачу російської туристки у пісні (ВІДЕО)

Спалили вщент: Валерій Харчишин показав, як розбирає завали свого будинку (ВІДЕО)

“Тепер він грає лише в війну”: Маша Єфросиніна показала підрослого сина (ФОТО)