Невпізнавана Кім Кардаш’ян дебютує в кіно у новому сезоні “Американської історії жаху”: перший тизер

Стрімінг-сервіс Hulu вперше показав тизер нового сезону серіалу “Американської історії жаху“. У ньому зіграли Еммою Робертс, Кара Делевінь – і дебютувала в серіальному форматі Кім Кардаш’ян.

У короткому ролику вона з’являється вампіричною білявкою з блідим обличчям і драматичним макіяжем. А на руках тримає немовля – звична справа для матері чотирьох дітей.

Інформації про черговий сезон “Американської історії жаху” вкрай мало. Зокрема, що він знятий за книгою Даніелі Валентайн “Делікатний стан” – і розповідає про жінку при надії, яка  підозрює, що на її ще ненароджену дитину полює зло.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений American Horror Story (@ahsfx)

Це співвідноситься з кадрами Кім із малюком на руках та зловісними символами, що з’являється у відео. Коли вийде сезон із Кім, наразі невідомо – на заваді став страйк сценаристів, який триває в Голлівуді з травня.

кім кардаш'ян американська історія жаху
Кім Кардаш’ян в “Американській історії жаху”

Нагадаємо, “Американська історія жаху” – серіал-антологія, створена дуетом шоуранерів-гітмейкерів – Раяном Мерфі та Бредом Фолчеком. Кожен сюжет – окрема завершена історія зі своїм сюжетом і героями.

Фото: кадр з тизера Hulu, instagram.com/hulu

Дивіться також: