Співачка Тіна Кароль дала концерт у київському метро. В репертуарі воєнного часу прозвучали гіти «Намалюю тобі зорі», «Вільна», «Твої гріхи», «Україна – це ти», «Перечекати», «Закрили твої очі», «Ніжно» і нова пісня «Вільні. Нескорені».

«Нехай наші присвяти, виступи, наші промови у світі будуть символом м’якої сили. Адже ми впливаємо на розуміння того, що ми нікому не віддамо нашу державу. Ніколи й нікому. Бо ми вільні, вільні душею, любимо свободу, любимо свою країну, любимо землю.  Ми завжди шукаємо десь героїв, а вони серед нас”, – сказала під час свого концерту Тіна Кароль.

тіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метро

Чи не найчуттєвішим моментом концерту стало особисте знайомство Тіни з хлопчиком Єгором. Малюк став відомий всій країні своїм щоденником, який він вів під російськими обстрілами у зруйнованому Маріуполі. Доля хлопчика і його родини так зачепила артистку, що вона подарувала їм квартиру.

тіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метро

А ще під час виступу Тіни у метро пройшло справжнє освідчення: нацгвардієць запропонував одружитися своїй дівчині, яка також служить у Національній гвардії України. Пара познайомилась на фронті.

тіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метротіна кароль концерт в метро

Нагадаємо, напередодні сольного концерту Тіна Кароль випустила свій перший кліп з початку війни на пісню «Вільні. Нескорені».

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” дав концерт у метро для військових, рятівників і волонтерів (ФОТО)

Тіна Кароль знялася для Vogue у кутюрних сукнях українського бренду (ФОТО)