Актор Тарас Цимбалюк зараз – одна найяскравіших зірок українського кіно. Проте, як це найчастіше буває, слава і успіх не впали йому із неба. Ким тільки не довелося йому попрацювати!

Колись на старті кар’єри Тарасові довелося стукати в усі двері і задіювати усі можливі методи.

“Я максимально «включився» на третьому курсі. Розумів, що закінчую акторський факультет вишу, а жодних зрушень немає, – поділився думками Цимбалюк в YouTube-проєкті «Знайомі обличчя». – Пам’ятаю, були «вкиди» про те, що на наші покази ходитимуть продюсери, кастинг-директори, режисери й кликатимуть до себе в театри. Звісно, це неправда. Ніхто цього не робить. Тоді не було такої сили інтернету, як зараз, тому ми просто ходили й діставали старшокурсників: «Є проби? Що ви робите?»

тарас цимбалюк

Якось у Тараса Цимбалюка навіть сталася курйозна ситуація зі старшокурсниками та кастингом. “Пам’ятаю, йдуть дівчата коридором і говорять, що їдуть на проби. Я їх запитав: «А куди ви?» Вони сказали, що їх покликали. Поїхав з ними, – згадує актор. – Виявилося, що кастинг взагалі лише для дівчат-моделей. Я ж там одразу: «А можна ви мене просто в базу сфотографуєте?»

тарас цимбалюк

Тарас Цимбалюк радо брався до роботи. “Просився всюди, у всі бази. Навіть ходив по подіуму на показах дизайнерів. У масовці знімався. Рік працював кальянником. Різне було”.

тарас цимбалюктарас цимбалюк

І це принесло свої плоди. Зараз на “Новому каналі” йде серіал “Полкан” із Тарасом в одній із ролей. Крім того, чоловік бере участь у рекламних зніманнях як модель.

тарас цимбалюк
Тарас Цимбалюк у серіалі “Полкан”

Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

Дивіться також:

«Я люблю свою Тіну й досі»: Тарас Цимбалюк розповів про розлучення

Бежеві костюми і гості онлайн: актори Єгор Козлов і Юлія Буйновська влаштували стильне весілля (ФОТО)

Бежеві костюми і гості онлайн: актори Єгор Козлов і Юлія Буйновська влаштували стильне весілля (ФОТО)