Кіт Гаррінгтон — британський актор, який став всесвітньо відомим завдяки ролі Джона Сноу в серіалі «Гра престолів», — зізнався в нещодавньому інтерв’ю, що планує повернення до Великої Британії. Після кількох років життя у США зірка розмірковує про переїзд у більш спокійне середовище заради своєї родини.

«Я хочу тиші для своїх дітей»

В інтерв’ю актор поділився, що життя в Нью-Йорку стало для нього емоційно виснажливим. Разом із дружиною Роуз Леслі, яку він зустрів на зйомках «Гри престолів», Кіт виховує двох дітей — сина та доньку. Після народження доньки у 2023 році питання про зміну способу життя постало особливо гостро.

«Я виріс серед зелених пагорбів. І хочу, щоб мої діти теж мали можливість дихати свіжим повітрям, а не виростали серед гулу міста», — зізнався актор.

Кіт Гаррінгтон ©John Nacion/Variety/Getty Images

Роуз Леслі та «Гра престолів»: історія великого кохання

Кіт і Роуз одружилися в 2018 році після кількох років стосунків. Вони обрали для весілля старовинний маєток у Шотландії, неподалік від родинного замку Леслі. Після завершення серіалу пара переїхала до США, де Гаррінгтон працював над новими проєктами, включно з фільмом Marvel «Вічні».

Кіт Гаррінгтон на матчі ПСЖ:Ліверпуль ©Pierre Suu/WireImage

Серед планів актора — повернення до британського театру та зйомки в незалежному кіно. За його словами, Голлівуд вимагає занадто багато енергії, і він хоче працювати над проєктами, які мають для нього глибше творче значення.

«Театр завжди був для мене місцем, де я почувався вдома. Я хотів би знову стати частиною цієї сцени», — зазначає Гаррінгтон.

Що далі?

Хоча точних термінів переїзду поки немає, за словами актора, його родина розглядає кілька варіантів у Великій Британії — зокрема сільські райони Шотландії та Вельсу.

Цей крок — не просто зміна локації. Це символічне повернення до витоків, до спокою та сімейних цінностей, які так часто втрачаються в круговерті голлівудського життя.

Дивіться також:

Ед Вествік вперше став батьком: зірка “Пліткарки” поділився радісною новиною

Оля Полякова вперше знялась для обкладинки українського Playboy