“Довга доба”: Алан Бадоєв показав перші кадри документального фільму про війну (ВІДЕО)

Телеканал 1+1 і режисер Алан Бадоєв працюють над спільним документальним фільмом “Довга доба”. Стрічка стане першим великим проєктом, який у художній формі осмислює свіжі і болісні події війни, яку росія розв’язала проти України. “Довга доба” – історія про життя, мрії та плани українців, останній день нашого мирного життя та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого під звуки бомб та сирен.

Сьогодні Алан Бадоєв презентував новий трейлер фільму, де показав ексклюзивні кадри, які надсилають українці із різних регіонів. “Щодня я і моя команда переглядаємо ваші відеощоденники. Я дякую вам за довіру. Ваші історії переповнені любов’ю до життя. Воно було надзвичайне, але перетворилося на жах”, – говорить Алан.

Відео, отримані від глядачів – особисті та родинні. На них українці катаються на велосипедах, фотографуються біля в’їзду в Маріуполь, відпочивають на морі та зустрічають заходи сонця у мирній Україні. Окрім того, українці діляться із режисером особистим відео пережитих перших вибухів, палаючих будинків, ворожої техніки, яка захоплювала їхні міста, розмови з окупантами та багато інших кадрів, які шокують. Загалом глядачі надіслали вже декілька тисяч відеофайлів.

Сьогодні у ефірі “Сніданку з 1+1” режисер розказав, як просувається робота над фільмом, та які кадри ще чекає від українців.

“Робота над фільмом “Довга доба” – в активній фазі. Ми ретельно переглядаємо кожен із надісланих відеофайлів для того, щоб точно скласти емоційну мозаїку подій, які переживає Україна. Серед тисячі надісланих відео є як короткі історії, так і дуже довгі, які докладно фіксують життя під час війни. Всі ці матеріали безцінні, вони показують героїзм звичайного українця. Для того, щоб історія була повною, нам необхідні ваші відео щоденники з усіх міст України, в тому числі тимчасово окупованих.

довга доба документальний фільм війна алан бадоєвдовга доба документальний фільм війна алан бадоєв

Якщо ви покинули навчання у ВНЗ та пішли воювати, якщо вас із коханими розлучила війна, якщо ви медик та рятуєте життя українців, якщо ви втратили рідну людину – поділіться із нами своїми безцінними відео. Адже ми маємо зберегти пам’ять та нікому не дати невірно інтерпретувати події. Якщо з різних причин вам складно передати файли, зв’яжіться з нами, ми знайдемо спосіб їх забрати або відновити”, – закликав режисер в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Документальні свідчення, що і стануть основою стрічки, збирають на сайті.

Фото: кадри з фільму

Дивіться також:

Алан Бадоєв: “Українська мова – це кордон. Безвідповідально, якщо ти її не знаєш”

Акторка Аліна Кошарна – про життя в Мелітополі: «Людям страшно. Окупантів дуже багато»

Євгенія Гапчинська розповіла про розграбований дім на Київщині, чоловіка в ЗСУ та нові картини

Гурт Rolling Stones виступив на концерті у Відні з українськими хористами (відео)