Певица Ната Жижченко, или ONUKA, недавно стала мамой. У них с мужем, музыкантом The Maneken Евгением Филатовым, родился сын Саша. С крохотным ребенком особо не поездишь. А летом 2020 к этому не располагает и ситуация с эпидемией.

Но отлично отдохнуть можно и в Украине, считает Ната. И делится своими “местами силы” на странице в “Инстаграме”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ONUKA (@onukaofficial) on

Первая рекомендация – запад Украины, а именно Ивано-Франковск и Мукачево. “Маю зізнатися, кілька міст у Західній Україні для себе відкрила лише нещодавно. Так трапилося з Івано-Франківськом, що вразив своєю красою, і з «містом-замком» Мукачевoм. В останньому взагалі життя вирує за своїми правилами. Спокійно. Чарівно. А ще гори там зовсім поруч. Без перебільшення”, – говорит Ната.

куда поехать Украина Ивано-Франковск
Ивано-Франковск
куда поехать Украина Мукачево замок
Мукачево

Следующий город, обязательный к посещению, по мнению Наты, – Львов. “Як на мене, Львів — це туристичний центр всієї країни. Театри, виставки, безліч класних спотів з українськими стравами, яких чомусь так мало в Києві. Сюди можна приїхати на тиждень, і все одно буде замало”.

куда поехать Украина Львов что посмотреть церкви
Львов

Свой родной Чернигов ONUKA называет одним из недооцененных: “Усього півтори години від Києва — і реально потрапляєш у маленьку казку. На тебе чекають: храми часів Київської Русі, печери, на які можна виокремити окрему половину дня, а ще прогулянки вздовж Десни. А найголовніше, Чернігів ніколи не перестає вражати, ціни — геть на все — вдвічі менші, ніж удома.

куда поехать Украина Чернигов что посмотреть церкви
Чернигов

“А ще літо — класний сезон для подорожей до Зони відчуження, яка в цей час ніби потопає в літній флорі. І хоча тогоріч, після виходу серіалу «Чорнобиль», навала туристів ніби порушила тамтешній спокій, все одно для мене це — найулюбленіше місце для перезавантаження”.

куда поехать Украина Чернобыль что посмотреть колесо оборения
Чернобыль

“Ну, і, звісно, Одеса, яка цього року, напевне, переживе свій туристичний бум. Місто, куди можна їхати якщо не за морем, то за нічним життям”.

куда поехать Украина Одесса что посмотреть отдых на море
Одесса

Фото: instagram.com/onukaofficial, Shutterstock

Смотрите также:

Анна Ризатдинова: «На первое свидание он пригласил меня в Париж»

Злата Огневич: «В Азии я поняла, как радоваться жизни»

Почему стоит хотя бы раз отдохнуть во французском отеле Du Phare