Підтримка, яку дарує українцям увесь світ, важлива усіляка. Знаменитий музикант Том Оделл знайшов свій спосіб допомогти нашим співвітчизникам. Він влаштував імпровізований концерт для біженців просто на вокзалі столиці Румунії – Бухареста.
Відеозапис виступу Тома з’явився на його сторінці в “Інстаграмі”.
“Вчора я мав честь заспівати на вокзалі Бухареста перед багатьма українськими біженцями. Тисячі українців, які тікають від війни, щодня проходять через цю станцію. Багато хто їде три дні без відпочинку, вирвані з домівок, без своїх речей, роботи та родин. Їхній світ перевернувся з ніг на голову. В основному це жінки, діти та старі люди. Але найбільше, що мене вразило в них усіх – це сила духу. Вона грізна. Вони грізні”, – зазначив співак.
View this post on Instagram
Публічний виступ виконавця такого рівня – спосіб акумулювати додаткові кошти на допомогу нужденним. І Том цим скористався. “Багато інших благодійних організацій і волонтерів цілодобово працюють, щоб доставити біженціву безпечне місце для сну, і, звичайно, цим благодійним організаціям потрібні гроші. Багато грошей. Тому, будь ласка, якщо ви можете зробити пожертвування – шукайте посилання у моїєму профілі”, – заохотив Оделл.
Фото: Getty Images
Дивіться також:
MONATIK, Юлія Саніна, Артем Пивоваров та інші зірки влаштували концерт для медиків України (ВІДЕО)
Alyona Alyona під час війни стала фасувальницею ліків (ФОТО)
Дизайнерка Віра Вонг запустила флешмоб на підтримку України: «Ми з вами»
Емілія Кларк збирає допомогу українцям: «Моє серце розривається»