Емілія Кларк збирає допомогу українцям: “Моє серце розривається”

Акторка Емілія Кларк, виконавиця легендарної ролі Данерис Буренародженої в телесеріалі «Гра престолів», стала іще однією світовою зіркою, яка підтримує Україну на тлі підлої війні, розв’язаної Росією. Зірка вигадала кілька способів допомогти українцям у ці складні часи.

“Ми з Тедом пишаємося тим, що підтримуємо Україну. Як і вся неймовірна команда з мого останнього проекту. Ці футболки були найбажанішими подарунками, які я будь-коли мала за честь дарувати. Моє серце розривається разом із багатьма іншими через страждання, біль і розбиті серця мільйонів українців.

емілія кларк гра престолів благодійність підтримала україну війна 2022

Новини надходять щодня і приголомшують. Якщо ви хотіли б, та не знаєте, як можна змінити цю шокуючу реальність, ось кілька способів показати свою підтримку.

Якщо ви хочете приєднатися до нас і пожертвувати так необхідні кошти, зробіть пожертву на Disasters Emergency Committee. Таким чином ви допоможете забезпечити їжею, водою, житлом і медичною допомогою біженцым і сім’ї переміщених осіб.

Якщо ви перебуваєте в США, ви можете переказати кошти на directrelief.org, які працюють над забезпеченням медичних потреб МОЗ України.

Гарні (і шалено м’які та зручні) футболки, які носимо Тед, команда та я, створені  чудовим і люблячим Чарлі Маккезі. Усі виручені кошти надходять на користь фонду Choose Love.

емілія кларк гра престолів благодійність підтримала україну війна 2022емілія кларк гра престолів благодійність підтримала україну війна 2022

І нарешті мій неймовірно талановитий і дорогий друг Джаспер Фрай має на продаж кілька приголомшливих фотографій Києва, які він зробив у 2018 році. Усі виручені кошти підуть чотирьом українським благодійним організаціям”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jasper Fry (@jasperfry)

Фото: instagram.com/emilia_clarke

Дивіться також:

Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали Український культурний центр у Лондоні (ФОТО і ВІДЕО)

Леся Нікітюк відкрила Координаційний центр прийому переселенців у Хмельницькому

“Дуже не радимо вам сюди йти”: Дмитро Комаров розвіяв міфи “руського міра”