Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк з першого дня війни в Україні всіма силами допомагає переселенцям. Днями вона відкрила у Хмельницькому Координаційний центр для тих, кому потрібен тимчасовий прихисток.

“Я спрямовую всі свої сили на допомогу нашим людям, військовим, переселенцям, які зараз переїжджають з однієї точки в іншу, – каже ведуча. – Ми облаштовуємо місця, аби їм було, де комфортно відпочити з дороги, щоб було, де прийняти душ, що поїсти. Всі зараз працюють, як один організм!”

Один з центрів відкрився у рідному місті ведучої Нового каналу – Хмельницькому. “У Хмельницькому запрацював наш невеличкий, але дуже затишний центр прийому переселенців. Якщо вам потрібне місце для ночівлі на 1-2 дні. Ласкаво просимо! Звертайтесь сюди: 068 537 62 43 Оксана».

леся нікітюк допомога переселенцям війна 2022

Окрім того ведуча веде активну боротьбу на інформаційному фронті. Щодня Леся Нікітюк показує у своїх постах та сторіс реалії того, що зараз відбувається в різних містах України. 14% підписників ведучої – з РФ, і на своїй сторінці в “Інстаграмі” Леся Нікітюк розповідає їм жорстоку правду, стикаючись у відповідь із тонною хейту та ненависті у коментарях від тих, хто не готовий відкривати очі.

Також разом з ведучими «Орла і Решки» різних сезонів Леся Нікітюк записала звернення до світових організацій з вимогою закрити небо над Україною: «Якщо не закрити небо над Україною зараз, скоро воно закриється над усією планетою», – відмітив Алан Бадоєв.

Фото: instagram.com/lesia_nikituk

Дивіться також:

Кращий подарунок — підтримка армії: як Тімур Мірошниченко відзначив день народження

“Дуже не радимо вам сюди йти”: Дмитро Комаров розвіяв міфи “руського міра”

Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали Український культурний центр у Лондоні (ФОТО і ВІДЕО)

В кольорах України: як світ висловлює нам підтримку у війні (ФОТО)