Відомий український телеведучий, автор тревел-шоу “Світ навиворітДмитро Комаров на включенні у прямий ефір опозиційного російського YouTube-каналу “Популярная политика” розповів про ситуацію в Києві, розвіяв міфи про “руський мір” та звернувся до російських військових.

“Ми дуже не рекомендуємо вам сюди йти, бо кожна людина у столиці зараз озброєна і ворогів ми тут не чекаємо. Якщо тільки спробуєте зайти у місто, то варто усвідомлювати, що окупація багатомільйонного міста – це абсолютно безперспективний план, коли всі люди, як один живий організм. Будуть знищувати! У нас люди готові боротися, і ви це вже бачили в Херсоні та інших містах, коли люди голими руками кидались на танки і зупиняли їх”,  – сказав телеведучий.

Під час прямого ефіру Дмитро Комаров емоційно прокоментував питання журналіста стосовно “руського міра” та відповів, чи дискримінують в Україні російськомовних людей. “Це абсолютний фейк російської пропаганди. Я 12 років працюю на загальнонаціональному телеканалі 1+1 і я веду свою програму російською мовою. Ми  навіть з друзями коли збираємось, говоримо і російською, і українською. Мовної проблеми немає”, – наголосив Дмитро Комаров.

дмитро комаров світ навиворіт
Дмитро Комаров

Тележурналіст також відверто розповів звільнення від диктатури та свободу слова в  українських ЗМІ. “Ми звільнилися від диктатури ще в 2005 році. Зараз ми відчуваємо свободу і ви не уявляєте, як це круто! Ми не заморочуємось, що постити, що говорити, що писати. Ми маємо можливість написати все, що ми хочемо, хай то президент чи двірник. І ми знаємо, що нам за це нічого не буде”, – підкреслив Дмитро.

Зірковий ведучий впевнено заявив в ефірі, що Україна налаштована виключно на перемогу, нація єдина  як ніколи раніше і висловив впевненість, що після війни Україна піде зовсім іншим, перспективним шляхом розвитку.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

В кольорах України: як світ висловлює нам підтримку у війні (ФОТО)

Гуцульская магия, цветение крокусов, рафтинг и лучшая форель: зачем ехать на Верховину