Квіткові аромати – класика парфумерії. Проте нові парфуми весни 2024 вміють здивувати: сміливі поєднання інгредієнтів і переосмислення способів екстракції парфумерної сировини дозволяють створити модні, чуттєві, новітні композиції. Кілька новинок, вартих вашої уваги, – в нашій добірці.

Kalila, Blancheide

Цікавий, бездоганно зібраний аромат, що запам’ятовується. Kalila від Blancheide – прозорий і елегантний та водночас надзвичайно чуттєвий. Квіткові ноти делікатно підсвічені єменським ладаном; ірис, кашемірове дерево і деревні ноти утворюють звабливу мелодію в серці; а білий мускус, кедр і ладан – неповторний шлейф. Статусна композиція, яка звертає на себе увагу.

нові аромати новинки парфуми весна 2024 квіткові фруктові шлейфові на кожен день

Kingkydise, LM Parfums

В ароматі Kingkydise від LM Parfums звучить неприхована розпусність, солодка чуттєвість, заклик порушити кордони і поринути у флірт. Вітальний і чуттєвий, він уособлює радість буття. Композиція відкривається вибуховим акордом солодких нот лічі, пекучого сичуаньського перцю та освіжного червоного грейпфрута. Пристрасне серце полонить припудреною ірисом трояндою, чию млосність балансує енергійний матча. А база чуттєва і сексуальна – шовковий мускус, м’яка амбра та ніжний вершковий сандал.

нові аромати новинки парфуми весна 2024 квіткові фруктові шлейфові на кожен день

Lovers, Liu Jo

В парфумах Lovers від Liu Jo буяють букети найжаданіших весняних квітів – півонії, фіалки і жасмину. Проте не все так зрозуміло і однозначно: Lovers водночас дівочо безтурботний і жіночно спокусницький. Квіткову феєрію влучно доповнюють карамелізоване яблуко, чорна смородина і віргінський кедр. Ну а стильний флакон – радість для очей.

нові аромати новинки парфуми весна 2024 квіткові фруктові шлейфові на кожен день

Miss Dior Parfum, Dior

Нова глава життя легендарних парфумів – аромат Miss Dior Parfum, зібраний новим “носом” Дому Dior, легендарним парфумером Франсісом Куркджаном. Головний герой в композиції – жасмин, який екстрагують за особливим методом, виділяючи в ноті нові коштовні грані з гурманськими півтонами. Жасмин доповнюють троянди – і разом вони звучать як втілення щастя, легкості і беззастережної віри і прекрасне майбуття.

нові аромати новинки парфуми весна 2024 квіткові фруктові шлейфові на кожен день

Cieli Di Seta, Ferragamo

Цей мрійливий квітковий фруктовий аромат – ожила фантазія про безтурботні часи, яких ми так прагнемо. Композицію Cieli Di Seta від Ferragamo відкриває ледве вловимий акцент чорного перцю, який миттєво розкривається солодкою чорницею та унікальною нотою Filo Di Seta, нотою шовкової нитки. В базі – легкі хмаринки пудрового мускусу. Стильний флакон із матеріалу, що переробляється, прикрашений принтом, який створив Сальваторе Феррагамо. Цей візерунок — іще одна дорогоцінна фантазія зі світу казок і мрій.

нові аромати новинки парфуми весна 2024 квіткові фруктові шлейфові на кожен день

Royal Style, Marina de Bourbon

Чудовий аромат на щодень, позитивний і життєрадісний, фруктово-квітковий, з делікатним свіжим шлейфом – і водночас із цікавим характером. В Royal Style, Marina de Bourbon, чуттєву троянду і жасмин доповнює тендітна, тремка ніжність квітів груші. Бергамот, лимон і стиглі груші додають цим парфумам вітальності, а класична база – мускус, кедр і сандал – продовжує дзвінке звучання.

Фото: Getty Imiges, архів

Дивіться також:

Спокусливі і гурманські: кращі жіночі аромати з нотами ванілі

Як збільшити губи без уколів краси: 5 вправ фейсбілдингу