Подовжений боб – модна стрижка літа 2022, що пасує всім: доводить Хлої Кардаш’ян (ФОТО)

Сестри Кардаш’ян – Дженнер задають тренди у моді, макіяжі та зачісках. Тож не дивно, що саме Хлої Кардаш’ян показує актуальну стрижку літа – подовжений боб, або “лоб”, який вона продемонструвала на прогулянці у Лос-Анджелесі.

“Лоб” – це дослівний переклад аббревіатури, що походить від англійських слів long bob, тобто буквально – “довгий боб”. Форма класичного боба зберігається, а от нижній зріз волосся може доходити до ключиць.

Саме тому подовжений боб пасує усім: прикриває щічки завдяки видовженим пасмам – а може і надати об’єму занадто витягнутому і вузькому обличчю, якщо вкласти його хвилями. До того ж, середня довжина стрижки дозволяє розкрити природну красу волосся – з нею воно видається густішим.

модна стрижка подовжений боб лоб літо 2022 Хлої Кардашьян
Хлої Кардаш’ян із мамою Кріс Дженнер

А ще подовжений боб варто обрати, якщо тривалий час носили довге волосся: стрижка не надто корока і до змін у своїй зовнішності можна звикнути легше. А тоді або відрощувати знову, якщо захочеться поверутися до довжини, або експериментувати далі. Хлої Кардаш’ян, що тривалий час носила довгі коси, керувалася якраз цією думкою.

Подовжений боб популярний у модниць усього світу. Ось кілька яскравих прикладів для натхнення – як “лоб” може виглядати на волоссі різної текстури і кольору і при різних типах зовнішності.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luana Felício Bueno (@_luafelicio)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erika Ferreira (@erikahferreira)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Janaina Quintino Kuhl (@janainaqk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAINÃ DECANINE (@kainandecanine)


Фото: Getty Images

Дивіться також:

Бохо-боб — модний варіант знаменитої стрижки на літо 2022 (ФОТО)

Модные идеи маникюра с пастельными лаками на лето 2022 (ФОТО)

Модний манікюр на літо 2022 у патріотичному стилі: топ-ідеї українських майстрів (ФОТО)