Перший поп-ап-стор косметичного бренду VERA Beauty відкрився в Києві, в торгово-розважальному центрі Gulliver. В ньому представлений весь асортимент косметики – від стійких помад до мультифункціональних чаббі-стіків, які стали бестселлерами.

Всі засоби універсальні, модних відтінків, ідеально комбінуються між собою, дозволяючи сформувати актуальну базову косметичку на щодень і свята. А крім того, вони етичні і не тестуються на тваринах.

VERA Beauty косметика макіяж київ де купити

VERA Beauty косметика макіяж київ де купити

В поп-ап-сторі VERA Beauty працюють досвідчені консультанти – вони допоможуть із підбором продуктів, дадуть їх протестувати і підказати найбільш вдалі техніки макіяжу для різних потреб і типів зовнішності, адже кожна людина – унікальна.

VERA Beauty косметика макіяж київ де купитиVERA Beauty косметика макіяж київ де купити

Крім того, це дуже стильний, атмосферний і гарний хаб краси у фірмових бежево-золотистих кольорах VERA Beauty. Тут кожен може відчути себе митцем та творцем свого образу. Косметика розроблена для шанувальниць мінімалізму та комфорту, який відчується одразу. Краса – це не лише про вигляд, а й про почуття впевненості та самовираження.

VERA Beauty косметика макіяж київ де купити

Поп-ап-стор VERA Beautyзапрошу гостей і призначає зустріч у ТРЦ Gulliver, на першому поверсі біля центрального входу.

VERA Beauty косметика макіяж київ де купити

Фото: надані Visage distribution

Дивіться також:

Латте-мейкап – модний макіяж 2023 року, який пасує всім, показує Гейлі Бібер (ФОТО)

Як повторити делікатний і чуттєвий макіяж Лілі-Роуз Депп на прем’єрі серіалу “Ідол” (ФОТО)