Кадри з вагітною дружиною і правда про особисте: вийшов трейлер фільму про Еда Ширана (ВІДЕО)

Уславлений музикант Ед Ширан став героєм чотирисерійного біографічного документального фільму, який зняв канал Disney+. Стрічка «Ед Ширан: Сума всього» (Ed Sheeran: The Sum Of It All) вийде 3 травня, за кілька днів до прем’єри свіжого альбому Ширана.

Вже у трейлері, який щойно з’явився в мережі, глядач може побачити трохи залаштунків життя знаменитого музиканта. А це як радісні моменти, як-от вагітність дружини та народження двох дочок, так і страх за здоров’я коханої і втрата кращого друга. Кадри фото і відео справді ексклюзивні – Ед раніше не прагнув хизуватися приватним життям.

Серіал дозволить дізнатися, що Ширан думає про світ, про себе та свою музику, а також покаже його очима найдорожчих людей.

І звісно, кадри з дружиною Еда, його колишньою однокласницею і подругою дитинства Черрі Сіборн, найбільш зворушливі. Особливо в контексті того, що парі довелося пережити. У 2022 році, коли Черрі була вагітна вдруге, у неї знайшли пухлину. І лікування можна було розпочати тільки після народження дитини. “Справи були справді дуже кепські”, – каже Ширан у ролику.

Водночас раптово помер його кращий друг Джамал, а ще Едові довелося захищатися в суді. Альбом, який вийде у травні, став своєрідною терапією для артиста.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Зірка “Сам удома” Маколей Калкін став батьком вдруге

Ед Ширан показав вечірній Київ у новому кліпі 2step (ВІДЕО)