Фільм “Барбі” режисерки Ґрети Ґервіґ з Марго Роббі та Раяном Гослінгом у головних ролях, б’є рекорди касових зборів. За два тижні він зібрав мільярд доларів – за умови, що бюджет був 140 мільйонів, і ще приблизно стільки ж пішло на мегамасштабну піаркампанію.

Такі збори встановлюють нові планки досягнень. По-перше, Ґрета Ґервіґ стала першою в світі жінкою-режисеркою, яка може похизуватися таким фінансовим результатом. Раніше рекорди належали фільмам “Капітан Марвел” Анни Боден і Раяна Флека та “Диво-жінка” Петті Дженкінс.

По-друге, “Барбі” вже став найкасовішим фільмом кінокомпанії Warner Bros. Pictures, на чиєму рахунку чимало супергітів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений BARBIE (@barbiethemovie)

Крім того, видання Variety порахувало, що “Барбі” заробила найбільші збори від прем’єри 2023 року.

Проте сухою мовою цифр очевидна слава цього тонкого фільму не обмежується. Світ заполонив тренд на барбікор – одяг, макіяж, інтер’єри та оформлення урочистостей в стилі Барбі. А пісня, яку виконує Раян Гослінг, I`m just Ken, увійшла в гітпарад Billboard, що з мюзикловими композиціями стає вкрай нечасто. Айтівці створюють нейромережі, що перетворюють людей на Барбі і Кенів, та прикрашають гугл: якщо пошукати в ньому слово “Барбі” або імена Ґрети Ґервіґ з Марго Роббі чи Раяном Гослінгом, сторінка з результатами пошуків стане рожевою і розквітне феєрверками.

Одне слово, фільм “Барбі” обов’язково треба побачити на власні очі. За сюжетом, бездоганна Барбі у виконанні Марго Роббі, яка живе бездоганним ляльковим життям у Барбіленді, якось просто посеред вечірки задумується про свою смертність. Тривожні думки і трансформації тривають, тож Барбі вирушає у світ людей, бо тільки там може знайти відповідь, яка поверне їй звичне життя. Та знаходить дещо набагато важливіше і постає перед неймовірними виборами.

Тонка, дещо притчева історія про справжню красу, свою роль у житті, призначення і важливість бути собою, містить купу подекуди сатиричних, та частіше зворушливих штрихів-епізодів: вшанування авторки ляльки Барбі та її живого прототипу, сатира на буцімто дотримання гендерних норм у великій корпорації, поява реального чоловіка Америки Феррери і ролі екранного чоловіка її героїні… Одне слово, радість окові і пожива для роздумів.

Фото: instagram.com/wbpictures

Дивіться також:

Хливнюк, Сеїтаблаєв, Жадан чи Юркеш: хто з українських митців міг би зіграти Кена в “Барбі” (ФОТО)

5 досконалих образів Chanel для Марго Роббі у фільмі “Барбі” (ВІДЕО)

Барбі-френч, глазур чи аура: 7 модних ідей манікюру в стилі фільму “Барбі” (ФОТО)