Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest-2020 оголосив першого хедлайнера: 27 червня 2020 на сцені ім. Едді Рознера у Львові виступить американський трубач та композитор Кріс Ботті.

З моменту виходу його альбому «When I Fall In Love» (2004), Кріс Ботті став одним із найпопулярніших американських інструментальних виконавців. За цією платівкою вийшла низка успішних релізів та у 2012 році його альбом «Impressions» одержав Греммі у номінації “Кращий поп-інструментальний альбом”. На рахунку Кріса Ботті понад чотири мільйони проданих платівок.

Протягом останніх трьох десятиліть Ботті записувався та виступав з такими зірками як: Стінг, Барбра Стрейзанд, Тоні Беннетт, Леді Гага, Джош Гробан, Йо-Йо Ма, Майкл Бубле, Пол Саймон, Джоні Мітчелл, Джон Мейер, Андреа Бочеллі, Джошуа Белл, Стівен Тайлер (Aerosmith) і навіть Френк Сінатра.

Кріс Ботті гастролює в середньому 300 днів на рік та мав честь виступати в найпрестижніших залах світу, серед яких: Карнегі-хол, концертний зал Голлівуд-боул, оперний театр в Сіднеї, театр «Сан-Карло» в Італії.