Нікіта Добринін став новим ведучим телешоу про зірок

У шоу «Життя відомих людей», що виходить на каналі ТЕТ, новий ведучий. Ним став  радіоведучий і журналіст Нікіта Добринін.

Понад тиждень телеканал інтригував своїх глядачів, хто ж саме розповідатиме про секрети знаменитостей. Глядачі назвали найрізноманітніші варіанти: на їхню думку, вести шоу могли Позитив, Анна Саліванчук, Євген Таллер, Євген Кот, Анастасія Зухвала, Неля Шовкопляс, Тімур Мірошниченко, KOLA або Злата Огнєвіч.

Інтрига розкрилася сьогодні в ефірі «Сніданку з 1+1». Новий сезон оновленого шоу «Життя відомих людей» присвячено відвертим історіям відомих особистостей, тому, як війна змінила їхні життя та що їм допомагало триматися, не падати духом і знаходити позитив для натхнення.

нікіта добринін ведучій жвл

Гостями ЖВЛ стануть як українські знаменитості, так і народні герої: війна відкрила нашим громадянам нові обличчя, які стали популярними завдяки своїй самовідданості та патріотизму. З деякими з них ви можете познайомитися вже зараз: з 24 лютого журналісти шоу знімали сюжети про волонтерську діяльність українців — усі сюжети можна побачити на Youtube-каналі проєкту.

Премʼєра інфотейнмент-шоу «Життя відомих людей» відбудеться 8 серпня в ранковому ефірі.

Фото: надані каналом ТЕТ

Дивіться також:

Даша Квиткова заговорила о разводе: “Мы попали в зону турбулентности”

Никита Добрынин и Даша Квиткова празднуют первую годовщину брака: самые яркие фото их двух свадеб