Нові пригоди і любовні трикутники: Лілі Коллінз показала перші кадри третього сезону “Емілі в Парижі” (ФОТО)

Один із культових сучасних серіалів, “Емілі в Парижі“, зараз активно готує до виходу третій сезон. І виконавиця головної ролі, амбітної і чарівної американки Емілі Купер, що будує життя у французькій столиці, показала його перші кадри.

“Готуйтеся до нових образів, нових локацій, нових любовних трикутників… Дякую Франції за те, що стала справжнім домом вдалині від рідного дому та знову приймає нас у свої обійми. Я дуже пишаюся колегами-акторами і знімальною групою і вже не можу дочекатися, поки ви всі побачите, що відбудеться із нашою крихіткою Емілі! Будьте готові до ще однієї шаленої пригоди”, – емоційно говорить Лілі Коллінз.

Зірка показала яскраві кадри з третього сезону “Емілі в Парижі” на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

емілі в парижі третій сезон лілі коллінземілі в парижі третій сезон лілі коллінземілі в парижі третій сезон лілі коллінземілі в парижі третій сезон лілі коллінземілі в парижі третій сезон лілі коллінземілі в парижі третій сезон лілі коллінземілі в парижі третій сезон лілі коллінз

Наразі дата прем’єри третього сезону “Емілі в Парижі” ще не оголошена – знімання активно тривають. Поки відомо, що в ньому буде задіяний майже весь акторський склад, зокрема Лукас Браво в ролі Габріеля, Камілла Разат в ролі Камілли, Ешлі Парк в якості Мінді та Філіппін Леруа-Больє в ролі Сільві.

Безвідносно до сюжету, але важлива для українців деталь: Лілі Коллінз та Ешлі Парк в числі перших зірок підтримали Україну у нашій визвольній війні.

Фото: instagram.com/lilyjcollins

Дивіться також:

Звезда “Эмили в Париже” Лили Коллинз вышла замуж: первые фото необычной лесной свадьбы

Лили Коллинз: что нужно знать о звезде “Эмили в Париже” и “Манк”

The Weeknd зваблює Лілі-Роуз Депп у новому серіалі “Ідол” (ВІДЕО)