Володимир Зеленський виступив на “Греммі”: “Наші музиканти співають пораненим у лікарнях” – повне відео

В ніч з 3 на 4 квітня у США пройшла 64-та церемонія нагородження найпрестижнішою музичною премією світу – “Греммі”. І на відміну від кіноакадеміків з “Оскару”, організатори “Греммі” проявили характер і дали в ефір емоційне звернення президента України Володимира Зеленського.

Звертаючись до номінантів, гостей та глядачів церемонії, президент розповів про війну, про те, як українські музиканти зараз боронять країну – часто на полі бою. І закликав світ не мовчати – а підтримати нас на шляху до перемоги в усякий спосіб.

“Я закликаю всіх розповідати правду про війну, загибель людей, дітей від російських бомб і військ. Наші музиканти носять бронежилети замість смокінгів і співають пораненим у лікарнях. Навіть тим, хто їх не чує. Але музика проб’ється… хай там що. Бо ми захищаємо нашу свободу жити, любити, звучати”, – говорить Зеленський.

володимир зеленський війна відео греммі 2022
Відеозвернення Володимира Зеленського на “Греммі”, 3 квітня 2022 р.

Крім того, Україні на сцені “Греммі” був присвячений окремий перформанс. Свого вірша зачитала поетка Любов Якимчук. А співачка українського походження Міка Ньютон заспівала під акомпанімент Джона Ледженда.

володимир зеленський війна відео греммі 2022
Міка Ньютон і Джон Ледженд на сцені “Греммі”, 3 квітня 2022 р.

Фото: Getty Images, instagram.com/zelenskiy_official, відео: instagram.com/zelenskiy_official

Дивіться також:

Катерина Павленко з Go_A заспівала перед мільйонами фанатів футбольного матчу в Італії (ВІДЕО)

ROXOLANA записала пісню від імені загиблих українських дітей (ВІДЕО)