Восени минулого року 32-річний бізнесмен Алекс Топольський прилетів з Америки в Україну, щоб знайти своє кохання в романтичному реаліті СТБ «Холостяк». Три місяці знімань пролетіли непомітно, і після фіналу Алекс вирушив у заплановану поїздку. Попереду на нього чекав дуже насичений місяць: знімання пост-шоу «Як вийти заміж», прем’єра «Холостяка» і довгоочікувана подорож на Балі.

«Ранок 24 лютого застав мене не в Україні. Хоч я і стежив за новинами перед цим кілька тижнів, перші години все одно не вірилося, що росія справді почала вторгнення. Однак повідомлення та відео, які мені скидали мої друзі, що зосталися в Києві, не залишали сумнівів — це війна», – пригадав чоловік.

алекс топольський холостяк стб війна 2022

Рішення про те, чому він повинен присвятити себе найближчим часом, прийшло швидко. Алекс приєднався до команди міжнародної гуманітарної організації HOPE Worldwide.

«Ця жорстока війна з першого дня змусила українок залишити свої домівки і виїхати з країни, рятуючи дітей від російських окупантів. Я розумів, що багато хто з них їде в нікуди, не маючи родичів або знайомих за кордоном, і вирішив, що буду їм допомагати разом з HOPE Worldwide. Ця організація з 1991 року допомагає біженцям з різних країн, розміщуючи їх у готелях і санаторіях Молдови, надає харчування, вирішує всі побутові та логістичні питання.

Незважаючи на те, що потік біженців дуже великий, ми намагаємося допомогти кожному. Тут українки з дітьми можуть перебувати в безпеці кілька місяців, поки не стануть на ноги або не вирішать повернутися додому. Займаюся пошуком донорів для організації».

алекс топольський холостяк стб війна 2022
Холостяк Алекс Топольский з укаїнськими біженцями

Алекс звертається по допомогу до західних бізнесменів, організацій і навіть до своїх знайомих. Сам монтує інформаційні відео, щоб наочно показати потенційним донорам страшні кадри бомбардувань житлових будинків, шкіл, лікарень і дитячих садків в Україні. Зізнається, що це непросте завдання, яке потребує щоденної комунікації з різними людьми, але віра в перемогу України мотивує Холостяка.

«Дуже мотивують люди, яких я бачу поруч із собою. Мотивує можливість допомогти Україні пережити цю катастрофу. Ми неодмінно переможемо, бо в нас у країні дуже сильні лідери, неймовірного духу люди з високим рівнем патріотизму, які готові померти, захищаючи свої сім’ї та рідну землю. Я вірю, що скоро над Україною знову буде мирне небо, і ми зможемо повернутися до наших звичних справ. І обов’язково всі разом подивимося-таки новий сезон реаліті “Холостяк”!».

Фото: надані СТБ

Дивіться також:

Победительница шоу «Холостяк» Александра Шульгина беременна первенцем (ФОТО)

Молодо-зелено: Григорий и Кристина Решетник показали редкие архивные фото в начале отношений

Макс Чмерковский о жене: «Я ее бросил, и это было так глупо!»