Чотири універсальних модних образи на літо 2022 – показує Даша Квіткова (ФОТО)

Одягатися модно і стильно, та водночас зручно і невимушено – принцип переможниці “Холостяка“-9, блогерки і молодої мами Даші Квіткової. Вона вміло адаптує трендові речі у комфортний гардероб сучасної дівчини – в міру розслаблений, в міру ошатний.

На літо 2022 Даша обрала кілька знакових речей сезону – сукню актуального кольору, корсет, стейтмент-футболку, мінішорти – і показала цікаві універсальні образи з ними. Вони підійдуть для міста і для відпочинку.

Корсет і костюм

Корсети цього літа переживають тріумфальне повернення в моду. Це непроста річ для стилізації – можна легко скотитися у вульгарний бік. А от Даша Квіткова знайшла правильний корсет – лаконічний, без зайвого мережива і оздоб – і носить його із костюмом-двійкою, кепкою і кедами. Ультражіночна річ, що мимохіть асоціюється із підкресленою сексуальністю, стала виглядати сучасно і доречно у повсякденні.

модні образи літо 2022 даша квіткова корсет штани окуляри біла оправамодні образи літо 2022 даша квіткова корсет штани піджак костюм кепка кеди

Романтична сукня

Без сукні неможливо уявити літній гардероб. Даша знайшла правильну: скромної довжини міді, але з грайливим розрізом, пасторального крою з рукавами-ліхтариками і декольте форми каре, але не у квіточки, як зазвичай, а однотонну, гарного кольору електрик. Сукню якраз у такому кольорі на відпочинок придбала і модель Роузі Гантінгтон-Вайтлі. Взуття під сукні такого відтінку ідеальне біле або сріблясте. Даша обрала перший варіант.

модні образи літо 2022 даша квіткова сукня синя блакитна електрикмодні образи літо 2022 даша квіткова сукня синя блакитна електрик

Патріотична футболка

Цього літа без футболки, яка проявляє твою українську ідентичність, ніяк. Любителька лаконічних речей, Даша Квіткова обирає чорні і білі футболки зі скромним і потужним словом Ukraine і носить їх із мінішортами контрастного відтінку та кедами.

модні образи літо 2022 даша квіткова патріотична футболка мерч Українамодні образи літо 2022 даша квіткова патріотична футболка мерч Українамодні образи літо 2022 даша квіткова патріотична футболка мерч Україна

Мінісукня-бюст’є

Довжина міні б’є рекорди популярності. Як і формат суконь із відкритими плечима. Даша обрала маленьку чорну сукню-бюст’є і обіграла її для “щоденного вжитку”, вдягши зі зручними білими кросівками. А з підборами і вечірньою укладкою у такій сукні можна хоч на червону доріжку. Цікаво, що у подібній сукні нещодавно виходила в світ Кайлі Дженнер.

модні образи літо 2022 даша квіткова сукня бюст'є з відкритими плечима чорна мінімодні образи літо 2022 даша квіткова сукня бюст'є з відкритими плечима чорна міні

Фото: instagram.com/kvittkova

Дивіться також:

5 модних образів із жакетом на осінь 2022 від зірок стрітстайлу тижня моди у Копенгагені (ФОТО)

Лялькова сукня – модний і романтичний тренд літа 2022 (ФОТО)

Головні тренди сезону осінь-зима 2022/2023 (ФОТО)