Мати Кейт Міддлтон доношує сукню доньки: фотодоказ

У Великій Британії стартували кінні перегони Royal Ascot. Це не просто традиційні спортивні змагання, а свято моди: за етикетом, на скачки прийнято вбиратися у яскраві сукні та капелюшки. Мати герцогині Кембриджської Кетрін, Керол Міддлтон, обрала рожеву сукню з плісуванням, додавши чорні клатч та капелюшок.

Проте шанувальники королівської родини помітили: сукня знайома. Рік тому в ній виходила сама герцогиня. У 2021-му Кейт обрала рожеву сукню бренду Me+Em для королівського турне Шотландією, а саме для зустрічі з хворою на рак п’ятирічною Мілою Снеддон. Герцогиня побіцяла дівчинці, що вони побачаться, і вона вдягнеться в улюблений Мілин рожевий колір.

кейт міддлтом мама сукня керол
Керол Міддлтон на скачках Royal Ascot у сукні Me+Em, 14 червня 2022 р.
кейт міддлтом мама сукня керол
Герцогиня Кетрін у сукні Me+Em, 27 травня 2021 р.
кейт міддлтом мама сукня керол
Герцогиня Кетрін із п’ятирічною Мілою Снеддон, 27 травня 2021 р. Дівчинка просила герцогиню вбратися у рожеве, і Кетрін обрала сукню Me+Em

Варто зазначити, що після зворушливої зістрічі герцогині із маленькою Мілою сукню миттєво розкупили (і таке відбувається постійно із речами, які обирає Кетрін!). Тож це не збіг смаків – доньчина сукня дісталася мамі.

До речі, сукня щаслива – маленька місс Міла Снеддон, здійснивши мрію побачити герцогиню в рожевому, одужала від раку. Позитивні емоції важливі!

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Лише одна сукня, яка буде наймоднішою влітку 2022: показує Блейк Лайвлі (ФОТО)

Сукня в горошок — модний і елегантний тренд літа 2022: показує королева Летиція (ФОТО)

Модні трикотажні сукні весна-літо 2022 від українських брендів (ФОТО)