Наймодніший спосіб носити сорочку цієї весни: показує Тіна Кунакі (ФОТО)

Мода сезону весна-літо 2023, попри окремі яскраві та сюрреалістичні деталі, тяжіє до позачасової практичності, утилітарності і стриманості. Базові речі стають головними героями модних образів. І це чітко демонструє модель Тіна Кунакі, яка знайшла простий, ефектний і дуже стильний спосіб носити сорочку цієї весни.

Тіна обрала білу сорочку чоловічого крою, легкий оверсайз, довжина до середини стегна. І носить її в якості жакета, накидуючи поверх простої білої майки в рубчик. Шарму образу додає низ та аксесуари.

Білу сорочку Тіна доповнила вільними бежевими штанами до щиколотки. А акценти розставила за допомогою чорного ременя і чорних босоніжок на тонких ремінцях. Просто, вишукано, зі смаком – цей образ точно вартий, щоб його повторити цієї весни.

мода весна 2023 біла сорочка як модно носити тіна кунакімода весна 2023 біла сорочка як модно носити тіна кунакімода весна 2023 біла сорочка як модно носити тіна кунакімода весна 2023 біла сорочка як модно носити тіна кунакімода весна 2023 біла сорочка як модно носити тіна кунакі

Фото: instagram.com/tinakunakey

Дивіться також:

Як модно носити штани карго весною 2023: показують зірки стрітстайла (ФОТО)

Наймодніші тренчі весни 2023: шкіряний, асиметричний, карго (ФОТО)