Наймодніший тренч на осінь 2022 знайдено: показує Ельза Госк (ФОТО)

Серед трендів осені 2022 речі зі шкіри – найпотужніша тенденція. Тож і тренчі, найбільш знакова і стильна річ осені, які зазвичай шиють із цупкої бавовни, у цьому сезоні роблять шкіряними.

Шкіряний тренч – практична, вишукана і довговічна річ. До того ж із неабияким характером: консервативний і стриманий тренч у своїй шкіряній версії набуває сексуальності і гранжевої зухвалості.

Тож і супермодель Ельза Госк, яка любить підкреслити свою чуттєву красу трендовими речима, на осінь 2022 обрала шкіряний тренч. Навіть два. Бежевий – із широкими рукавами і лаконічними застібками і гудзиками. А чорний – із акцентними плечима і декоративною пряжкою. Такі шкіряні тенчі базових кольорів ніколи не вийдуть із моди.

тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний бежевий довгийтренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний бежевийтренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний чорний довгий максі

Свої варіанти шкіряних тренчів замість класичних із бавовни представили і дизайнери в колекціях осінь-зима 2022-2023. Вони радо експериментують з фактурою і кольорами шкіри. Тож вибір у нас великий – від базових чорного, бежевого і брунатного кольорів до урочистого білого і яскравої фуксії. Особливий шик – плащі з лакованої шкіри.

тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний бежвий
Chanel
тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний гірчичний лаковий
Anteprima
тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний білий
Bottega Veneta
тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний бежевий
Chloe
тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний рожевий фуксія
Prada
тренч плащ модний осінь 2022 шкіра шкіряний гірчичний коричневий лаковий
Etro

Фото: Getty Inages, instagram.com/hoskelsa, сайти і соцмережі брендів

Дивіться також:

Наймодніші джинси на осінь 2022 – стрітстайл з Нью-Йоркського тижня моди (ФОТО)

Модне взуття на осінь 2022: кращі лофери, черевики, ботильйони і ботфорти (ФОТО)

Наймодніші куртки на осінь 2022 – головні тренди (ФОТО)