Широкі штани і костюмний жилет – стильна формула літа 2023 Роузі Гантінгтон-Вайтлі (ФОТО)

Поєднання класичних штанів та костюмного жилета стало справжнім хітом літа 2023. Адже модні дівчата носять жилетку на голе тіло, перетворюючи дуже формальну річ на грайливу і звабливу. В гардеробі Роузі Гантінгтон-Вайтлі знайшлося місце цій речі. Модель і акторка винайшла із ним довершену універсальну формулу, яка дозволить мати ефектний вигляд і в повсякденні, і на побаченні, і на кінопрем’єрі чи виставці.

До костюмного жилета Роузі додала не просто класичні., а дуже широкі штани. Відтінок комплекту вибрала молочно-білий. А доповнила його босоніжками на тонких ремінцях і доволі масивним помітним поясом із металевими оздобами. Але за рахунок кольору він не перебрав на себе забагато уваги. І це розумний та дотепний спосіб підкреслити талію і не створювати занадто агресивного контрасту – поєднати молочного кольору костюм і бежевий пояс.

жилет костюмний штани модний образ літо 2023 роузі гантінгтон вайтліжилет костюмний штани модний образ літо 2023 роузі гантінгтон вайтлі

Костюмний жилет можна носити не тільки на голе тіло. Він слугує оригінальним акцентом у багатошарових образах: поєднуйте його з однотонною футболкою та спідницею в складку, додаючи лофери та шкарпетки – і грайливий образ в стилі препі готовий. Або ж створіть стилістичний контраст, вдягнувши костюмний жилет зі штанами карго або спортивними шортами.

І звісно, маємо повну свободу з кольорами та принтами жилеток. І хоч найефектніша влітку – саме світла, як показала Роузі, зверніть увагу на чорні жилети, моделі в смужку або з яскравими різнокольоровими принтами в стилі 1990-х.

Фото: instagram.com/rosiehw

Дивіться також:

Бермуди оверсайз, кроптоп і сандалі – модна формула літа 2023 Гейлі Бібер (ФОТО)

Найгарніші виходи Роузі Гантінгтон-Вайтлі на показах Victoria’s Secret (ФОТО)

Ідеальна пара: Роузі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стейтем на прем’єрі фільму “Форсаж Х” в Колізеї (ФОТО)