Сукня-бутоньєрка – модний гіт весни 2023 (ФОТО)

Сезон весна-літо 2023 приніс неочікуване повернення в моду суконь, декорованих об’ємними квітами – трояндами, півоніями, антуріумами. Оздоба, що нагадує бутоньєрку, надає образові доречної навесні ніжності.

У 90-х 3D-квіти були ознакою або кутюра – згадаймо показ Іва Сен-Лорана і дефіле Летиції Касти в квітковій сукні та вінку. Або ж прикметою жінки, яка захоплюється хендмейдом і нестримно прагне прикрасити себе. В будь-якому разі, повсякденна мода ставилася до об’ємних квітів з добрячою часткою іронії.

Летиція Каста на показі Yves Saint Laurent весна-літо 1999
Гейлі Бібер в костюмі Летиції Касти на Гелловін 2022

Та зараз – жодних смішків: квіти на сукнях – а також блузах, сумках, взутті чи навіть пальтах, а також брошки у вигляді квітів – серйозний тренд, який із задоволенням вже зараз наслідують зірки. Одна з причин популярності 3D-квітів полягає в тому, що наразі відновлюється цікавість до рукодільних технік – від плетіння гачком і об’ємної вишивки до шиття. Процес заспокоює – а рівень тривожності у світі не знижується від початку пандемії. А результат прикрашає.

Katerina Rutman

3D-квіти личать сукням з тонкого шовку, шифону, сітки чи батисту – як у Дженніфер Лопес, Кендалл Дженнер або Вероніки Ферраро. В таких сукнях квітка посилює градус романтизму.

модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна рожева
Дженніфер Лопес
модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна чорна прозора міді
Кендалл Дженнер
модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна рожева міді
Вероніки Ферраро

А от Кайлі Дженнер обрала зухвалу мінісукню з латексу з квітковою оздобою. Тут квітка додає образові доречної іронії.

модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна коротка чорна блискуча шкіра латекс міні
Кайлі Дженнер

В 2023 році 3D-квітами прикрашають не тільки зону коміру чи декольте. Акторка Сепіде Моафі вбралася на церемонію “Золотого глобусу”-2023 у сукню з великою акцентною квіткою на стегні. А Сігурні Вівер – з квіткою в районі сонячного сплетіння.

модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна чорна максі довга
Сігурні Вівер
модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна чорна блискуча паєтки лелітки лрвга максі з розрізом
Сепіде Моафі

Полегшений варіант цього тренду – об’ємна, досить груба вишивка чи гаптування, нашитана тонку тканину сукні. Приклади – Кейт Гадсон і Сальма Гаєк.

модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна срібна блискуча вишивка прозора довга максі вузька
Кейт Гадсон
модна сукня весна літо 2023 з об'ємними квітами квіткові аплікації на свято повсякденна чорна сінтка вишивка максі довга прозора
Сальма Гаєк

Фото: Getty Images, Instagram

Дивіться також:

Бокс-боб – головна стрижка весни 2023 (ФОТО)

Наймодніші сукні сезону весна-літо 2023: повний гід (ФОТО)

Наймодніше взуття весни 2023: балетки-пуанти, ботфорти, туфлі Мері Джейн (ФОТО)