Наймодніші спідниці весни 2023: показують зірки стрітстайлу (ФОТО)

Цього сезону весна-літо 2023 однією з головних речей в гардеробі має стати спідниця. Всі ми знаємо, що існує безліч варіантів цього предмету одягу – міні і максі, з тонких і цупких тканин, лаконічні і ошатні. Яку ж спідницю вибрати?

Наймодніші спідниці, звісно, демонструють зірки стрітстайлу. Ці дівчата з багатотисячними, ба навіть мільйонними авдиторіями, мають репутацію людей з бездоганним смаком, є почесними гостями тижнів моди – і для свого гардеробу вибирають справді актуальні речі.

Отже, згідно з модним радаром інфлюенсерок, навесні 2023 нам не обійтися без спідниці карго. Тренд на естетику робочої уніформи з безліччю накладних кишень і кишеньок зачіпає і штани, і шорти, і спідниці. Інтерпретувати його можна по-різному: носити довгу спідницю-парашут із купою кишень, або ж обирати лаконічніший варінт, із парою великих кишень на стегнах, як робить Вероніка Ферраро у спідниці Miu Miu. До речі, за задумом дизайнерки Міуччі Пради, ці кишені заміняють сумку і вивільняють руки.

Іще один ефектний варіант, який точно знадобиться для свят і побачень, – ефетна спідниця з високим розрізом. Помітний тренд сезону! Втім, розрізи – прямі і бокові – вітаються також на спідницях-олівцях. Валентина Ферраньї обрала шовкову спідницю – і додала до неї багатошаровий бавовняний светр, що створило цікаву гру об’ємів і фактур.

Тотальний денім – тенденція, яку складно не помітити цієї весни. Штани і спідниці, сукні і пальта, ба навіть сумки, взуття і прикраси – все шиють із джинсової тканини. Тож і без джинсової спідниці не обійтися. Валерія Шкіра надає перевагу прямій максісукні до підлоги.

Фото: Instagram

Дивіться також:

У прозорій спідниці: Флоренс П’ю епатувала гостей Паризького тижня моди (ФОТО)

Як модно носити штани карго весною 2023: показують зірки стрітстайла (ФОТО)

Наймодніші тренчі весни 2023: шкіряний, асиметричний, карго (ФОТО)