Марина и Вячеслав Узелковы показали фото со своей свадьбы

Звездная пара тренеров шоу “Зважені та щасливі” Марина и Вячеслав Узелковы вместе уже 20 лет, а на днях они отметили 18-ю годовщину свадьбы.

Вячеслав Узелков и Марина Боржемская познакомились в довольно юном возрасте, когда еще учились на первых курсах университета, – им было по 18 и 17 лет, соответственно, но уже через два года, в 1999-м, они сыграли свадьбу.

В день годовщины, 24 декабря, Вячеслав опубликовал архивные снимки со свадьбы и трогательно поздравил жену.

“20 років тому, я зустрів цю дівчину і одразу закохався. Амур вразив мене прямісінько у серце. Я повірив в кохання з першого погляду. Мене вразила її краса. А її розум і повага до людей, були не по роках розвинені. Я відчув одразу, вона — це моє життя, мій розум, моя сила, моє повітря і моя земля”, – пишет Вячеслав.

“Вона завжди мене підтримувала в перемоги і в поразки. Завжди була зі мной. Я її обожнюю. Марина вчить мене, як жити. Вона мій янгол охоронець. Я дуже вдячний її батькам за таку чудову людину і все життя буду ставитись до них з повагою. Сьогодні у нас 18 річниця шлюбу. Багато це чи мало, я не знаю. Але, моя мрія, прожити з Мариною все життя, бути старенькими і гуляти в парку і тримати її за ручки, і я буду весь час казати, що вона моя маленька дівчинка, хоч нам уже буде далеко за 50, я пронесу крізь все життя своє кохання до Марини, ніколи не залишу її на самоті. І, як казали на вінчанні, ТОЛЬКО СМЕРТЬ РАЗЛУЧИТ НАС. Але я обіцяю, що і після, на небесах, я знайду і буду з нею. З моєю маленькою дівчинкою Мариною Боржемською-Узелковою. Сьогодні день нашого весілля”, – закончил Узелков.

В комментариях Марина поблагодарила мужа за нежные слова и добавила, что очень любит их семью и благодарна за детей.

Смотрите также:

Влюбленные 20 лет: история любви Пирса Броснана и его жены Кили Шэй Смит в фотографиях

Людмила Монастырская: «Настоящая любовь приходит не ко всем»

Королева Елизавета и принц Филипп отмечают 70-ю годовщину свадьбы