Танцівники і хореографи Євген Кот і Наталя Татарінцева – пара, яка хоче дітей. Зірки не надто люблять обговорювати такі чутливі теми, та для проєкту “Як ти?” Григорія Решетника зробили виняток.

Про усиновлення дітей та планування вагітності Євген і Наталя розповіли у великому інтерв’ю.

«Єдиний раз, коли я піддалася емоціям і розплакалась, – це коли мій чоловік поїхав на фронт волонтерити і я лишилася сама. У мене почалися «жіночі» дні. Ми хочемо дітей, працюємо над цим. І тут такий удар… Чи правильно взагалі мені зараз думати про дітей, коли йде війна? І це на мене просто впало в один момент. Увімкнула собі драматичний фільм, якраз про дітей, і все”,– поділилася особистим Наталя.

євген кот наталя татарінцева вагітність діти чому нема дітей

“Є певна історія, моя власна. Мені доводиться над цим працювати кожного місяця. Ти цим живеш. Два тижні віриш, у тебе є натхнення, а потім –  депресуха. Але є лікар, який допомагає».

євген кот наталя татарінцева вагітність діти чому нема дітей

Чоловік Наталії Татарінцевої – Женя Кот – розповів, що раніше вони думали про усиновлення дитини.

«Ми обговорювали з Наталею тему усиновлення дітей ще на початку війни. На той момент ми були у групі у соцмережах – «БатальйонБлогерів». Там надіслали повідомлення про те, що маленькі діти залишилися без батьків і чекають на родини. Я прийшов додому, запитав у дружини: «Ти бачила цю новину?». А вона у відповідь: «Я вже дзвонила. Дітей вже немає. Їх забрали люди, їх прихистили». Тоді ми не встигли. Але думали над цим багато разів. Зараз це питання не стоїть першим, тому що ми хочемо самі це зробити», – пояснив хореограф.

Фото: instagram.com/tatarintseva.kot

Дивіться також:

Женя Кот показал фото со своей тайной свадьбы на Таити

Піаніст Євген Хмара став батьком втретє: перші фото малюка

Офіційно: Святослав Вакарчук став батьком вдруге – стать і ім’я дитини