Для більшості людей сама ідея планування сексу виглядає неприродно. Ми ж бо звикли, що секс – це основний інстинкт, спонтанний вияв почуттів. Але коли щодня розриваєшся між роботами і побутом, вдома діти чи інші родичі, а від новин голова йде обертом і пропадає усілякий настрій, неважко помітити, що секс поступово відходить не те що на другий, а на десятий план.
В такий момент, аби уникнути хронічного невдоволення і зіпсутих, ледь не до розставання, стосунків, просто зробіть це – домовтеся із партнером, що в певний проміжок часу, з певною частотою у вас – секс. І ви належатимете тільки одне одному і віддастеся пристрасті. Зрештою, все в нашому житті вимагає планування і підготовки. Чому секс має бути винятком?

Для пар у стабільних стосунках зниження частоти і градусу пристрасті у сексі цілком закономірні через багато причин – робочі, побутові, батьківські обов’язки, що потребують уваги; зміна “хімії” – гормони, які попервах затуманюють мозок хіттю, поступово вгамовуються; взнавання і звичка – якісь риси партнера починають подразнювати і відволікати. Все це призводить до охолодження і часто стає тригером до пошуку інших партнерів. Тоді як банальне планування повертає секс і покращує якість життя пари, переконана психологиня, терапевтка Рейчел Сассман.

У сексу за календарним розрахунком є купа переваг. Назвемо кілька головних.

Це збуджує

По-перше, планувати – значить говорити про секс. А самі розмови діють хвилююче,особливо якщо у вашій парі це не звична практика. По-друге, коли дату і час обрано, на підсвідомості вмикається система внутрішнього відліку до моменту статевого контакту, і це теж настроює на потрібний лад. На цьому фоні навіть спонтанного сексу стає більше – ви ж бо не обмежені суто своїм графіком!

Це зміцнює стосунки

Стабільність – спасіння для психіки в періоди турбулентності. А графік є психологічним якорем, що прив’язує партнерів – ви знаєте, що, як би там не було, вас хочуть і чекають у визначений період. У часи, коли зв’язки рвуться, а партнерів можуть розділяти кілометри і кордони, це мегаважливо. Адже секс – це більше, ніж статевий акт. Секстинг, хтивки, віртуальний секс по відеозв’язку – технології плюс регулярність їхнього використання дають можливості, які підтримають в розлуці.

секс за розкладом графіком як зберегти стосунки у війну

Ви вільні у своїх фантазіях

Плануючи час для сексу, ви плануєте власне проміжок, у який належатимете тільки одне одному. А що відбуватиметься у цей проміжок – цілковито залежить від ваших бажань. Статевий контакт із проникненням чи оральний, пози, іграшки, атрибути, рольові ігри – можна обговорити все детально, можна по черзі втілювати свої сценарії.

Це гарантує задоволення

Всі ми живі люди – складні на емоційному і фізіологічному рівнях. Тож, щоб отримати сексуальне задоволення, при спонтанному контакті багатьом не вистачає часу, аби налаштуватися, бо у кожного своя сексуальна конституція. Планування ж дає вдосталь часу, щоб збудитися.

Окреме слово про чоловічу готовність. На фоні величезного пресингу, під яким опинилися чоловіки в сучасному світі, а надто в Україні зараз, еректильна дисфункція – часте явище, від недостатньої ерекції, втрати її під час близькості, чи й повної втрати – до відсутності потягу. Препарат Аваналав виводить якість інтимного життя на новий рівень. Він діє швидко – знадобиться від 15 до 30 хвилин. Ефект проявляється після сексуальної стимуляції, і ерекція виглядає природною, тільки потужною і тривалою, що дозволить втілити власні бажання і задовольнити партнерку чи партнера.

Більше порозуміння

Заплановані сексуальні моменти допомагають зрозуміти, чого вам насправді не вистачало у стосунках. Складні емоцій, притаманні, людині, стрес, тиск через помітну сексуалізацію інформаційного простору – кіно, музичні кліпи, вся масова культура кричать, що ти успішний, якщо маєш багато сексу за першим покликом – створюють той інформаційний шум, за яким губиться власне”хочу”. Вам не вистачає новизни? Ви потребуєте більше тактильності – поцілунків, легкого масажу, довшої прелюдії? Секс в уявленні людей, не без допомоги тієї ж маскультури і індустрії дорослого кіно, – це певний набір дій, від пестощів грудей до оральних ласок і власне вагінального чи анального контакту. Насправді ж ви можете робити все, що здається вам збуджуючим, звабливим і еротичним. Зрештою, секс був задуманий природою, щоб робити нас щасливими – то хто ми такі, щоб чинити їй спротив?

***

Що треба врхувати, вдаючись до сексу за розкладом? Є кілька важливих моментів. По-перше, час у своєму графіку, коли вас зможуть відволікти робочі обов’язки, батьки чи діти. По-друге, ваш період доби, коли ви відчуваєте найбільший сексуальний потяг – може, це ранок, і треба буде прокинутися трохи раніше, щоб побажати одне одному ну дуже приємного ранку? Або ж, наприклад, у неділю вдень, коли дітей можна без зайвих хвилювань відправити до друзів. Чи це буде чудовим продовженням вечірнього побачення – романтичний фактор зробить секс тільки приємнішим. Для препарату Аваналав будь-який режим не проблема: він не пригнічує розумову та фізичну активність і не залежить від вживання їжі та алкоголю.

І по-третє, дайте собі право на форсмажор. Ви можете, наприклад, захворіти – тоді чесно скажіть про це і призначте дату і час наступної гарячої зустрічі.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

54-летняя Моника Беллуччи: “Я наслаждаюсь сексом”

“Забыть о сексе”: жена Жени Кота призналась, на что пошла ради его победы на “Танцях з зірками”