Перша леді США прикрасила Білий дім ялинкою в кольорах українського прапора (ФОТО)

Західний світ готується до зустрічі Різдва та Нового року. Ялинками і різдвяними вінками прикрашено Білий дім – резиденцію президента США та його родини.

За традицією, різдвяними декораціями опікується перша леді. І пані Джил Байден, обираючи кольори та дизайни декору, одну з ялинок прикрасила в кольорах українського прапора – синіми кульками і золотими зірками. Фото перша леді показала на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

новий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байденновий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байден

новий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байденновий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байденновий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байденновий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байден

новий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байден
Перша леді США Джилл Байден презентує різдвяні декорації Білого дому, 28 листопада 2022 р.
новий рік 2023 чорного водяного кролика як стильно прикрсити ялинку білий дім сша джилл байден
Перша леді США Джилл Байден презентує різдвяні декорації Білого дому, 28 листопада 2022 р.

І це не збіг і не випадковість – це справа принципів. “Під час цьогорічних свят у Білому домі ми сподіваємось передати дух, втілений у самій ідеї Америки: ми є народ. Коли наша країна збирається на свята, традиції можуть відрізнятися, але наші спільні американські цінності — віра у можливості, оптимізм і єдність — залишаються постійними кожної пори року. Кімната за кімнатою відвідувачам нагадуватимуть про те, що нас об’єднує під час свят та цілий рік”, – наголосила перша леді США.

Фото: instagram.com/flotus, Getty Images

Дивіться також:

Відлік до свята: смачний і пізнавальний адвент-календар про Україну

З любов’ю до Єлизавети II: у Віндзорському замку символічно прикрасили новорічну ялинку (ФОТО)