52-річний актор Шемар Мур – тепер тато. У чоловіка, який став зіркою завдяки ролям крутих хлопців із ФБР у серіалах “Мислити як злочинець” та “S.W.A.T.”, народилася перша дитина – донька.

Появу маленької Френкі – саме так назвали дівчинку – Шемар та його цивільна дружина Джезірі Дізон чекали 8 лютого. Та малеча вирішила народитися раніше – 24 січня. А вже сьогодні, 27-го, її привезли додому.

Приємні новини Шемар Мур повідомив на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

Шемар Мур дружина діти
Шемар Мур із новонародженою донькою Френкі

“Френкі Мур! Дівчинка народилася! 24 січня о 15:38. 3200 г, 50 см, 10 пальців на ручках і 10 на ніжках… І вже – любов усього мого життя! Я тато дівчинки! Мрії здійснюються! Бабуся Мерилін на небесах дивиться на нас, підіймає святковий келих і танцює свій щасливий танець. Люблю і сумую за тобою щодня, мамо. Френкі виросте і  стане найкрутішою! Обережно, світе, ось іде Френкі Мур!” – дещо плутано, але щиро і емоційно повідомив актор.

Мама Шемара, Мерилін, померла якраз 8 лютого, коли лікарі ставили Джезірі термін народжувати. Цей факт дуже розчулив Мура – він сприйняв це як знак.

Іще один юанс – кумедний. Герой Шемара Мура в серіалі “Мислити як злочинець” називає свою колегу, аналітика Пенелопу Гарсію, “дівчинкою” – “baby girl”. Ось так десять років Шемар це повторював – і напророчив собі доньку. І з моменту, як дізнався стать дитини, зве її саме так.

Вдома маленьку Френкі Мур чекали зведені брат, 16-річний Кейден, та сестра, 5-річна Чарлі – діти Джезірі від попередніх сосунків.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shemar Moore (@shemarfmoore)

Фото: Getty Images, instagram.com/shemarfmoore

Дивіться також:

Принцеса Євгенія вагітна другою дитиною (ФОТО)

Максим Чмерковський і Піта Маргатройд стануть батьками вдруге (ФОТО)

Шоу 400 дронів і гігантський торт: Кейлі Куоко влаштувала розкішну вечірку перед пологами (ФОТО)