54-річна Наомі Воттс вперше вийшла заміж (ФОТО)

54-річна акторка і продюсерка Наомі Воттс, зірка “Малголланд драйв“, “Розмальованої вуалі” і “Діани“, вийшла заміж. Для зірки це перший шлюб.

Чоловіком Наомі став її хлопець, американський актор Біллі Крадап. Вони познайомилися на зніманнях драматичного серіалу Netflix “Циганка”. Вони разом з 2017 року.

Новину Наомі повідомила в лаконічний спосіб: опублікувала світлину у весільній сукні із букетом із женихом під ручку – і підписала світлину словом “Зроблено” та емоджі з голубками і сердечками.

Наомі Воттс Біллі Крадап чоловік одружилися весілля
Наомі Воттс і Біллі Крадап одружилися

Попри те що офіційно вона вперше заміжня, Наомі, звісно, мала серйозні і досить тривалі стосунки раніше. Вона зустрічалася з австралійським актором Гітом Леджером із серпня 2002 року по травень 2004 року. Та чоловік не був готовим зв’язати життя із нею.

У 2005 році Наомі Воттс зав’язала стосунки з американським актором Лівом Шрайбером. Вони були разом 11 років і розійшлися в 2016-му. За цей час народили двох синів, Александра «Сашу» Піта (2007) та Семюеля Кая (2008 році).

Наомі Воттс Біллі Крадап чоловік одружилися весілля
Наомі Воттс і Біллі Крадап, 2023 р.

Для Біллі Крадапа це теж перший шлюб. Хоча він також має сина, якому вже 19 років, від акторки Мері-Луїз Паркер, зірки фільму “РЕД” та серіалу “Західне крило“. Після розставання з нею він зустрічався із Клер Дейнс.

Фото: Getty Images, instagram.com/naomiwatts

Дивіться також:

Гіт Леджер: згоріла зірка

Сінді Кроуфорд показала рідкісні фото свого весілля з Ренді Гербером на 25-ту річницю

Зірковий кухар Джеймі Олівер одружився вдруге: романтичні фото весілля