77-річна Гелен Міррен із синім волоссям – найяскравіша гостя відкриття Каннського кінофестивалю 2023 (ФОТО)

Ввечері 16 травні в Каннах відбулася церемонія відкриття знаменитого кінофестивалю. І серед усіх модних, стильних і часто молодших гостей особливо виділилася 77-річна Гелен Міррен. Знаменита акторка вибрал зухвалий образ чи то Мальвіни, чи то Русалоньки – у небесно-синій сукні і з такого ж кольору волоссям.

Зазвичай Міррен, як і Енді Макдавелл – серед тих розкішних жінок, що не соромляться сивини на червоних хідниках і носять срібло у волоссі з шиком і гордістю. Та новий образ акторки – іще один виклик стереотипам і штрих до розуміння: для краси і самовираження не існує вікових норм і забобонів, головне – почуватися органічно.

гелен міррен кани кінофесттиваль 2023 синє волосся
Гелен Міррен на прем’єрі фільму “Фаворитка”, що відкрив 76-й Каннський кінофестиваль, 16 травня 2023 р.
гелен міррен кани кінофесттиваль 2023 синє волосся
Гелен Міррен на 76-му Каннському кінофестивалі, 16 травня 2023 р.

У коментарі британському Vogue зірка так говорить про свій образ: «Коли я вперше приїхала в Канни, це було так лякаюче і приголомшливо. Тепер же я можу щиро веселитися на фестивалі і насолоджуватися цим. Я сприймаю його як виставу”.

Зірка зізнається: ніколи надто не переймалася своєю зачіскою, стриглася і фарбувалася сама. Але під час пандемії відростила довге волосся – і тішиться цим. “Для жінок мого віку існує негласне правило, що не можна мати довге волосся. Або, якщо й так, ви повинні зібрати його в пучок”, – каже Гелен. Тому зараз вонп із насолодою робить що хоче – проти правил. І це прекрасно.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

5 модних стрижок, які зроблять волосся густішим на вигляд (ФОТО)

Рудий красунчик: Гелен Міррен привела онука на супергеройську кінопрем’єру (ФОТО)

Джулія Робертс перефарбувалась і відстригла модний французький чубчик (ФОТО)