79-річний Роберт Де Ніро вперше вивів у світ молоду матір своєї сьомої дитини (ФОТО)

79-річний актор Роберт Де Ніро днями зробив сенсаційне зізнання: він став батьком усьоме. А от тепер легендарна голлівудська зірка зробив іще один відвертий крок: вперше вийшов на світський захід зі своєю дівчиною Тіффані Чен як пара.

Де Ніро і Чен разом відвідали презентацію фільму “Вбивці місячної квітки” та вечірку Vanity Fair x Prada на Каннському кінофестивалі. На урочистість, що відбувалася в готелі Hotel du Cap-Eden-Roc, Роберт убрався в стриманий чорний  костюм, а Тіффані свій суцільний чорний образ розбавила бірюзовою сумочкою.

Роберт де Ніро дружина молода дівчина народила сьома дитина
Роберт Де Ніро і Тіффані Чен, Каннський кінофестиваль, 20 травня 2023 р.
Роберт де Ніро дружина молода дівчина народила сьома дитина
Роберт Де Ніро і Тіффані Чен, Каннський кінофестиваль, 20 травня 2023 р.
Роберт де Ніро дружина молода дівчина народила сьома дитина
Радіка Джонс, Роберт Де Ніро і Тіффані Чен, Каннський кінофестиваль, 20 травня 2023 р.

Роман Роберта Де Ніро та Тіффані Чен зав’язався в 2021 році, та відомо про нього стало рік тому, коли папараці зазнімкували їх на Ібіці у липні 2022-го.

Тіффані Чен є інструкторкою з тай-чі, одного з видів китайських бойових мистецтв. Із Робертом Де Ніро вони познайомилися на зніманнях фільму «Стажер» 2015 року, де вона зіграла, власне, саму себе –  інструкторку бойових мистецтв. Тіффані – спортсменка, фігуристка, інтенсивно займалася бальними танцями.

6 квітня 2023 року у Роберта Де Ніро і Тіффані Чен народилася дочка, яку назвали Джіа Вірджинія Чен-Де Ніро. Зірка навіть надав світлину маляти телеведучій шоу CBS Morning Гейл Кінг.

 

Роберт Де Ніро був двічі одруженим: 12 років, з 1976-го до 1988-го з акторкою та співачкою Даяною Еббот та 20 років, з 1997-го до 2018-го, з Грейс Гайтавер.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Історія кохання Пірса Броснана та його дружини Кілі Шей Сміт у фотографіях

Ідеальна пара: Роузі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стейтем на прем’єрі фільму “Форсаж Х” в Колізеї (ФОТО)