Донька Олександра Зінченка вперше прийшла на матч до тата: зворушливі фото

Донька зіркового футболіста Олександра Зінченка та його дружини, журналістки Влади, вперше прийшла на стадіон, щоб побачити гру тата. Маленькій Єві 1 травня буде 9 місяців – і емоції малечі були дуже яскравими.

Влада Зінченко показала на своїй сторінці в “Інстаграмі“, як це було, і зворушливо розповіла про доньку, згадавши інших українських дітей.

“Про цей день я обов’язково розкажу своїй донечці. Вона знатиме, що в цей день, багато років тому, вона вперше прийшла на стадіон, де грав її тато. Окрилений підтримкою, він відзначився результативним пасом і його команда перемогла суперника. А ще в цей день нашу рідну країну бомбили і нищили. На нашій території випалювали життя окупанти, злі росіяни. Не путін, не політики, а росіяни. Це вони в цей весняний день вдарили ракетами по Одесі, там загинуло немовля. Тій дитинці мама вже не розкаже, що таке добро і зло”, – зазначила Влада.

олександр зінченко влада седан донька єва футбололександр зінченко влада седан донька єва футбололександр зінченко влада седан донька єва футбол

“Ми продовжуємо жити і переживати радісні моменти. Але не відчуваємо себе радісними чи щасливими жодної секунди, поки вороги топчуться по нашій землі. Діти в Україні в цей день повинні усміхатись, пізнавати світ, тішити своїх батьків і бути щасливими. Натомість вони ховаються у підвалах, бояться, сумують і навіть гинуть. Бо зло так захотіло…

Про цей день я розповідатиму доньці, коли Україна буде вільною і наш ворог вже буде переможеним. Пройде вже чимало часу, але ці дні ми не забудемо і не пробачимо ніколи”.

Зазначимо, що Олександр Зінченко і його родина палко підтримує Україну у її визвольній боротьбі: від онлайн-руханки для діток-біженців і футболки на аукціон, яку продали за 100 тисяч гривень і кошти перерахували ЗСУ – і до публічних закликів допомагати України і благодійних пожертов.

Фото: instagram.com/v.lada_sedan

Дивіться також:

Фанатка футбола: Александр Зинченко показал трогательное фото с маленькой дочерью

Личная жизнь звезд украинской сборной на Евро 2020