Дженніфер Еністон вперше розповіла про боротьбу з безпліддям і спроби завагітніти через ЕКЗ

Акторка Дженніфер Еністон стала героїню обкладинки, фотосесії і головного інтерв’ю грудневого числа американского видання Allure. Це вже п’ята обкладинка в спільній історії журналу і актриси. Але – геть не схожа на попередні.

Вражають як світлини 53-річної зірки “Друзів” та “Ранкового шоу“, так і її вкрай відверті зізнання про найболючіші речі: спроби завагітніти, плітки, лікування безпліддя і розвалені шлюби.

“Дженніфер Еністон нічого не приховує” – так називається стаття, проілюстрована світлинами у відвертих вінтажних і сучасних речах – крихітному бюстгальтері Chanel, стрінгах Gucci, бандо Calle Del Mar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allure Magazine (@allure)

Не приховує вона і особисте. «В період приблизно 30-40 років я пройшла через справді важке лайно, та якби не воно, я б ніколи не стала тою, ким мені судилося бути. Ось чому я так вдячна за всі ці лайнові речі… Я намагалася завагітніти. Це був складний шлях для мене – дорога до народження дитини».

«Це було справді важко. Я проходила ЕКЗ, пила китайські чаї, що завгодно. Я кидала на це усі сили. І я б віддала все, якби хтось сказав мені: «Заморозь свої яйцеклітини. Зроби собі послугу», – зізнається Дженніфер про лікування від безпліддя.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allure Magazine (@allure)

Зараз вона припинила спроби завагініти. “Корабель відплив. Я ні про що не шкодую, — говорить Еністон. І має на це причину. – Зараз я справді відчуваю полегшення, тому що більше не питаю себе: «А може? Може, вийде. Може, вдасться”. Тепер мені більше не треба про це думати».

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allure Magazine (@allure)

До особистого болю через те, через що вона пройшла, додалися численні спекуляції у пресі про те, що Еністон «просто була егоїсткою». «Я просто дбала про свою кар’єру. Не дай Бог жінці бути успішною і не народити дитину! І причина, чому мій чоловік покинув мене, чому ми розлучилися і розірвали наш шлюб, буцімто полягала в тому, що я не хотіла народжувати йому дитину. А це була абсолютна брехня!»

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allure Magazine (@allure)

Ці спекуляції вплинули на Дженніфер. Вона, зізнається, розчарувалася в людях і написала статтю для The Huffington Post у 2016 році, критикуючи ЗМІ за їхню одержимість її вагітністю та ставлення до жінок загалом.

Повний текст інтерв’ю і фотосесія – за посиланням.

Фото: instagram.com/allure

Дивіться також:

Історія кохання Бреда Пітта та Дженніфер Еністон (ФОТО)

Девіду Швіммеру – 56 років: як склалося життя Росса з “Друзів”

48-річна Гіларі Свенк вагітна двійнею