Джеремі Реннер привів єдину доньку на прем’єру свого нового шоу: зворушливі фото

Три місяці минуло відтоді, як 52-річний актор, зірка “Месників” та “Мера КінгстаунаДжеремі Реннер потрапив під снігоочисник і ледве не загинув. Та він доклав надлюдських зусиль, щоб стати на ноги і прийти на прем’єру свого нового шоу “Реннервація” – про відновлення автівок.

На прем’єру Реннер взяв із собою найдорожчу супутницю – свою єдину дочку, Аву Берлін Реннер. Тато і донька вдяглися в одному стилі – він в темно-синій костюм, вона в синю сукню. А на червоній доріжці до них приєдналися інші родичі.

джеремі реннер дочка діти аварія
Джеремі Реннер і його дочка Ава Берлін Реннер йдуть на прем’єру шоу “Реннервація”, 11 квітня 2023 р.
джеремі реннер дочка діти аварія
Джеремі Реннер із дочкою і родичами

Родина, каже Реннер, є для нього рушійною силою усього в житті. Певною мірою через родину він і постраждав – тим снігоочисником, що його переїхав, Джеремі чистив дорогу після снігової бурі, щоб врятувати племіника, який застряг на дорозі в машині.

А дочка, розповів артист, є тією силою, що примушує його робити вправи для реабілітації через біль і втому. До шоу з реставрації “Реннервація” – в ньому відновлюють вантажівки і автобуси – Ава теж доклалася: Джеремі каже, дівчинка брала участь у дизайні деяких.

джеремі реннер дочка діти аварія
Джеремі Реннер на прем’єрі шоу “Реннервація”

Ава Берлін Реннер – єдина дитина Джеремі Реннера. Вона народилася у шлюбі актора із канадською моделлю Сонні Пачеко, з якою вони побралися 13 січня 2014 року. Шлюб протривав рекордно мало: вже 30 грудня того ж таки 2014 року Пачеко подала на розлучення з Реннером. Відтоді він не одружується, а особисте життя ретельно приховує. Що не так вже й складно зробити, живучи на ранчо в горах Невади.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Джеремі Реннер вперше вийшов на публіку після фатальної аварії (ФОТО)

Тато року: Джейсон Стейтем вдягся кроликом, щоб розважити дітей на Великдень (ВІДЕО)

8-річна дочка Алісси Мілано росте копією мами: фотодоказ