Фаворит «Холостячки» Олексій Тригубенко вперше показав кохану дівчину (ФОТО)

У першому сезоні романтичного реаліті “Холостячка” на СТБ із Ксенією Мішиною головним фаворитом глядачів був фіналіст Олексій Тригубенко. Та Ксенія обрала Олександра Еллерта. Натомість увага дівчат усієї України була прикута до Олексія. І нарешті – приємні новини: він наважився публічно показати свою обраницю.

Тригубенко став гостем нового проєкту “Як ти?” з  Григорієм Решетником. Чоловік розповів про стосунки, які вважав особливими, про те, як на них вплинула війна, та про що найбільше зараз мріє. А також поділився світлинами дівчини, з якою його розділила війна!

Найголовіші і найоперативніші новини дня – на порталі UKR.NET

холостячка тригубенко 1 сезон дівчина дружина

«Я познайомився з дівчиною за місяць до війни. Її звати Аліна, вона сама з Чернівців. Деякий час жила за кордоном, тому не дивилась реаліті «Холостяк» і «Холостячка». Не знала, хто я”, – розповідає Олексій.

“Пам’ятаю, стоїмо з нею, як раптом до мене підходить чоловік, починає розмову і просить зробити спільне фото. Аліна не зрозуміла, що відбувається, й розсміялася: «З тобою що, люди фоткаються? Чому?». Тоді я віджартувався, що, мабуть, переплутали з якимось актором. Але коли вже підійшли хлопці з 2 сезону «Холостячки», Аліна зрозуміла, що ми брали участь у якомусь проєкті. Вже через три тижні нашого спілкування вона таки подивилася сезон з моєю участю. Сказала, що навіть добре, що не знала до цього, хто я. Пізнала мене як особистість. Інакше у неї були б уже сформовані певні враження і думка про мене».

холостячка тригубенко 1 сезон дівчина дружина

Разом з Аліною Олексій ходив на зйомки шоу СТБ «Танці. World of dance». Та щоразу організовував романтичні побачення.

«Нарешті я знайшов дівчину, з якою хочу бути, яка мені цікава. Але зараз вона за кордоном і ми не разом… Аліна поїхала до Чернівців за два дні до початку війни і після того ми вже не бачились. Ми підтримували контакт. Я їй казав, що війна закінчиться – і вона повернеться до Чернівців, все буде добре. Але війна продовжується. І я не можу змушувати людину приїхати в Україну», – ділиться Олексій.

холостячка тригубенко 1 сезон дівчина дружина

Екс-учасник зізнається, що з початком війни йому ще більше захотілося кохання, родину і дітей: «Зараз я мрію про те, щоб війна закінчилася і Аліна повернулася в Київ».

Фото: надані СТБ

Дивіться також:

Молодо-зелено: Григорий и Кристина Решетник показали редкие архивные фото в начале отношений

«Хотів на фронт, але наших військових не обдуриш»: Сергій Костира — про службу в ТРО, волонтерство і біль

Ектор Хіменес-Браво зібрав понад 40 тисяч євро за вечір для постраждалих від війни