Голлівудські зірки Кетрін Винник і Іванна Сахно приїхали в Київ (ФОТО)

Голлівудські зірки, акторки Кетрін Винник та Іванна Сахно, приїхали до Києва. Обидві палко підтримують Україну, а Кетрін є амбасадоркою фандрейзингової платформи UNITED24.

Саме на честь першого року UNITED24, який відзначатимуть завтра, зірки і прибули в Україну. Про це повідомили представники платформи. І показали світлину із серця Києва – з-під стін Михайлівського Золотоверхого собору, який став символом опору злу. Саме тут свого часу рятувалися протестувальники Майдану, тут тепер прощаються із загиблими героями.  На задньому фоні – виставка знищеної техніки росіян, що рік тому їшла на Київ. А трохи збоку – стіна пам’яті героїв, що від березня 2014 року віддають своє життя за Україну.

кетрін винник іванна сахно юнайтед 24 united24

“До Києва приїхала акторка та продюсерка Кетрін Винник. Ще у березні зірка «Вікінгів» стала амбасадоркою UNITED24. Разом із нею до столиці завітала наша спеціальна гостя — акторка Іванна Сахно, яка грає роль у серіалі «Зоряні війни: Асока». Поруч із ними — креативний директор And Us Джеймі Кенневей, який створював проєкти для нашої платформи, Мак Рейнольдс, менеджер Imagine Dragons, а також Тай Арнольд — оператор-постановник американського гурту”, – преставляють гостей UNITED24.

кетрін винник іванна сахно юнайтед 24 united24
Кетрін Винник у Києві

Платформа UNITED24 збирає кошти по всьому світу за допомогою своїззгаменитих амбасадорів по всьму світу. Крім названої вже Кетрін, це зірка футболу Андрій Шевченко, гурт Imagine Dragons, зірка “Зояних воєн” Марк Гемілл, вчений-історик Тімоті Снайдер, астронавт Скотт Келлі та чимало інших найдостойніших представників людства.

Фото: instagram.com/u24.gov.ua

Дивіться також:

Голливудская звезда с украинскими корнями Кэтрин Винник приехала в Украину (ФОТО)

Джулія Робертс, Кетрін Винник, Метт Деймон – світові зірки підтримали українців (ВІДЕО)

Голлівудська зірка Іванна Сахно зіграла у новому кліпі Hozier про війну (ВІДЕО)