Яким було весілля Дженніфер Лопес і Бена Аффлека: подробиці і фото

Опівночі, в ніч з 16 на 17 липня, Дженніфер Лопес та Бен Аффлек офіційно стали чоловіком та дружиною. Це підтвердила сама щаслива молода через власний сайт onthejlo.com.

Дженніфер розкрила деталі весілля і показала фото з нього. “Ми зробили це. Любов, виявляється, довготерпить. Терпить двадцять років”, – говорить Дженніфер.

“Все пройшло саме так, як ми хотіли. Минулого вечора ми прилетіли до Вегаса і відстояли в черзі за ліцензіями з чотирма іншими парами. Всі вони прямували до весільної столиці світу. Позаду нас двоє чоловіків трималися за руки і підтримували один одного. Перед нами була молода пара, яка подолала три години їзди від Вікторвіля у другий день народження своєї доньки. Ми всі бажаємо того самого – щоб світ визнав нас парою та засвідчити світові наше кохання через стародавній та майже універсальний символ шлюбу.

До півночі ми ледве встигли до маленької білої весільної каплиці. Вони люб’язно залишилися відкритими допізна на кілька хвилин, дозволили нам сфотографуватися в рожевому кабріолеті Cadillac, яким, очевидно, колись користувався сам Король (але якщо б ми хотіли, щоб показувався Елвіс, потрібно було заплатити додатково, та й він вже був у ліжку)”, – розповіла Лопес.

дженніфер лопес бен аффлек весілля

дженніфер лопес бен аффлек весілля

дженніфер лопес бен аффлек весілля

дженніфер лопес бен аффлек весілля

“Тож із найкращими свідками, у сукні зі старого фільму та піджаку із шафи Бена, ми прочитали власні обітниці в маленькій каплиці та подарували одне одному обручки, які носитимемо до кінця життя. Там був навіть Bluetooth для короткого виходу нареченої! Але зрештою, це було найкраще весілля, яке ми могли уявити. Колись давно ми мріяли про одне, а інше стало реальністю (в очах держави, Лас-Вегаса, рожевого кабріолету і одне одного). Коли любов справжня, єдине, що має значення в шлюбі, — це ми двоє і наша обіцянка любити, піклуватися, розуміти, бути терплячими, люблячими та добрими одне до одного”, – ділиться щаслива наречена.

дженніфер лопес бен аффлек весілля

Дійсно, попри очікування публіки на пишну і гламурну церемонію, весілля пари було веселим і невимушеним, не позбавленим курйозів. Наприклад, Дженніфер перевдягалася у кімнаті відпочинку працівників каплиці. А Бен – у чоловічому туалеті.

“Правду кажуть: «Все, що вам потрібно, це любов». Ми дуже вдячні за те, що маємо, за нову чудову сім’ю, п’ятьох дивовижних дітей і життя, яке ми більше не мали причин відкладати. Можливо, найкраща мить життя – коли проїжджаєш Лас-Вегасом о 00:30 тунелем кохання зі своїми дітьми та тим, з ким проведеш вічність. Любов — це чудова річ, можливо, найкраща з речей, і на неї варто чекати. З любов’ю, Місіс Дженніфер Лінн Аффлек”.

дженніфер лопес бен аффлек весілля

Фото: onthejlo, instagram.com/jlo, Getty Images

Дивіться також:

Дженнифер Лопес и Бен Аффлек: история любви в фотографиях с 2002 года до наших дней

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек одружилися