Євген Кот і Наталія Татарінцева розсекретили стать майбутньої дитини: відео

Хореографи і танцівники Євген Кот і Наталія Татарінцева готуються вперше стати батьками. І радістю очікування маляти щедро діляться з підписниками. Пара влаштувала гендер-паті в одному із київських ресторанів з причалом – і в гарному місці, біля води, під весняним небом дізналась сама і оголосила на увесь світ, хто в них скоро народиться, хлопчик чи дівчинка.

І відповідь – дівчинка! “Тепер я тато, а я мама найчарівнішої квіточки. Ми вже не можемо дочекатись, коли побачимо тебе, наше котенятко”, – ніжно пишуть обоє під барвистим відео, яке показали у соцмережах.

Нагадаємо, про довгоочікувану вагітність Кот і Татарінцева оголосили на Різдво, наприкінці 2023 року. А чекали на дві смужки тесту вони немало. “Ми намагались завагітніти 4 роки, – зізнаються танцюристи. – Нам ставили діагноз безпліддя. Ми рік працювали з репродуктологом і вже були готові на ЕКО…” На велику радість, все сталося природно.

Євгені і Наталія познайомились на проєкті «Україна має талант» 2015 року: вона була учасницею, він – постановником. Пристрасний роман увінчався весіллям на Таїті.

Фото: instagram.com/kot_jenya

Дивіться також:

Руні Мара і Гоакін Фенікс стануть батьками вдруге (ФОТО)

Джамала вагітна третьою дитиною: фото