Катя Бужинская и ее муж-болгарин Димитар — родители двойняшек Кати и Димы. Сейчас звезда вместе с детьми находится в Болгарии — и отправилась в Долину роз на фестиваль роз.

Катя рассказала  о празднике — и показала милые фото и видео с подросшими детьми. Ее сыну и дочке сейчас по четыре года.

«Фестиваль троянд в Болгарії — святкується щорічно в першу суботу і неділю червня в Долині Троянд біля підніжжя Старої Планіни, між містами Карлово та Казанлик та в етнографічному комплексі Дамасцена. Історія фестивалю троянди почалася в 1903 році в місті Карлово. Дата вибрана не випадково: свято приурочене до часу цвітіння олійної троянди Rosa Damascena Mill», — написала Катя под фото.

 

«Фестиваль починається в відкритому полі, у насаджень олійної троянди, де проводиться ритуальний збір рожевих пелюсток — ритуал збирання троянд (по-болгарськи — «розобер»), з яких потім пов’язують вінки. Початок о 4-5 ранку, коли на квітках збирається роса. Адже зірвані вручну рано вранці пелюстки дають більше ефірної олії.

Експерти стверджують, що своїм унікальним властивостям болгарська троянда і рожева олія з неї зобов’язані місцевому клімату і родючому грунту. Температури , коли троянди набирають бутони, ідеальні. Пік цвітіння троянд припадає на травень і червень, цьому сприяє унікальний ландшафт даних місць. Олійну троянду з давніх часів використовували для приготування рожевого масла, яке до цього дня активно використовується в косметології. Так троянда стала одним з головних символів Болгарії».

Напомним, кроме двойняшек, у Кати есть старшая дочь Лена от прежних отношений. Она уже подросток.

Фото: instagram.com/buzhynska

Смотрите также:

Катерина Бужинская: «Мое первое путешествие было — с Северного полюса в Черновцы»

Катерина Бужинская отметила четырехлетие детей-двойняшек

Билык, Сумская, дива Монро и Бужинская снялись обнаженными