Катя Осадча допомагає знайти зниклих під час війни: “Ми відшукали вже 1500 людей”

За час війни багато зірок, не бажаючи бути осторонь, стали волонтерами або вступили до ТРО чи ЗСУ. Телеведуча Катя Осадча знайшла свій уникальний спосіб допомагати людям України у скрутні часи.

Катя зайнялася пошуком зниклих – адже у хаосі окупації і бойових дій багато хто втратив зв’язок із близькими. Про це Катя розповіла ведучій Аллі Мазур у прямому ефірі марафону «Єдині новини».

“З перших днів війни ми з командою “Світського життя” створили телеграм-канал “Пошук зниклих”. І допомогли знайти вже близько 1500 людей. Щодня ми отримуємо велику кількість запитів, і завдяки людям, які долучаються до нашого аккаунту,  знаходимо зниклих, – розповіла Катя.

Наразі наш телеграм канал отримав більше 90 000 листів з проханням допомогти у пошуку близьких людей. Також там є інформація, яка може допомогти вибратися із росії, якщо вас або ваших знайомих туди незаконно вивезли. А за хештегом #інформація ми публікуємо важливі поради, які можуть допомогти евакуюватися з росії до ЄС”.

Катя осадча пошук зниклих благодійність війна 2022

Долучитися до народного пошуку може кожен небайдужий громадянин, і ця допомога неоціненна. “Вчора нам зателефонувала жінка, яка знайшла спосіб тримати зв’язок з людьми, що знаходяться в окупованому Маріуполі. Вона повідомила, що знає про місцезнаходження жінки, яку ми розшукували. Ми сконтактувалися з сім’єю та вже зараз родина жінки шукає спосіб евакуювати її до Полтави”, – говорить Катерина.

Нагадаємо, Катерина Осадча об’єднала зусилля із телеканалом 1+1 у пошуку зниклих людей, і щоранку глядачі “Сніданку з 1+1” можуть дізнаватись інформацію про тих, кого шукають та уже знайшли рідні. Долучитися до народного пошуку і надати інформацію, корисну для пошуку загублених українців, можна на каналі «Пошук зниклих».

Фото: надане 1+1

Дивіться також:

Юрій Горбунов заговорив про можливе усиновлення дитини, батьки якої загинули під час війни

«Горить-палає техніка ворожа»: Пономарьов, Хома, Тополя і Кошовий написали переможну пісню (ВІДЕО)

Іраклі Макацарія: «Грузинський народ з Україною»