Хазяйські діти: сини і дочка принца Вільяма і принцеси Кейт працюють на толоці (ФОТО)

У Великій Британії завершуются довгі вихідні з нагоди коронації короля Чарльза III – і члени королівської родини беруть участь у багодійних заходах, спілкуючись із підданими. Тож принц Луї, принц Джордж і принцеса Шарлотта разом зі своїми батьками, принцом і принцесою Вельськими Вільямом і Кетрін, стали учасниками волонтерської ініціативи Big Help Out.

Big Help Out – своєрідна толока. Дружна родина Вельських попрацювала волонтерами для скаутського загону Аптона в Слау. Завдання було амбітне: відремонтувати будівлю, перелаштувати доріжки, відшліфувати та покрити лаком вхідні двері, посадити квіти в кашпо. І принци та принцеси чесно працювали – возили землю тачкою, копали ями трактором.

Принцеса Вельська Кетрін, принцеса Шарлотта і принц Луї зі скаутами 3rd Upton Scouts Hut, 8 травня 2023 р.
Принцеса Вельська Кетрін, принцеса Шарлотта і принц Луї
Принц Вільям і принц Луї
Принцеса Вельська Кетрін і принц Луї

Участь Вільяма і Кетрін у допомозі скаутам була логічною: принцеса є покровителькою руху з 2020 року. А от те, що вони залучили і дітей, стало приємною несподіванкою. Юні принци і принцеси отримали цікавий досвід, зокрема володіння лопатою та дрилем і стрільби з лука. А попрацювавши, ласували смаженими зефірками.

Принц Луї
Принц Джордж
Принцеса Шарлотта
Принцеса Вельська Кетрін, принц Джордж і принц Луї

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Любов і єднання: які символічні послання зашифровані в образах Кейт Міддлтон та її дітей з коронації (ФОТО)

Усі гості та найемоційніші моменти коронації короля Чарльза III та королеви Камілли (ФОТО)