Хореографи і танцівники Макс Чмерковський і Піта Маргатройд розсекретили стать третьої дитини. Гендер-паті влаштували веселе – але у вузькому колі: Макс, Піта, їхні двоє синів, його батьки та її мама.

Були і білий торт із кольоровою начинкою, що символізувала стать малюка. Старший син, 7-річний Шай, носив рожеві і блакитні кульки. Але інтрига трималась рівно до моменту, коли майбутні батьки випустили кольоровий дим із петард. Дим був синім – у родині Чмерковських буде третій син!

“Це… ХЛОПЧИК! Я потихеньку готуюся до того, щоб стати справжньою мамою вовчої зграї”, – тішиться Піта у дописі в інстаграмі.

максим чмерковський піта маргатройд вагітність дитина третя син

“Не можу повірити, що у нас буде троє хлопців. Макс і я безмежно щасливі, що у Шая і Ріо з’явиться ще один приятель. Ми хочемо, щоб вони були найкращими друзями, і думка про сімейні вечері вже викликає у нас сміх! Скоро Ріо виповниться 1 рік, а через пару тижнів я народжу цей згусток радості”.

Про третю вагітність Макс і Піта оголосили в лютому через кумедне відео. Жінка попросила друзів записати її відеодзвінок Максові, під час якого повідомляє про позитивний тест. Про другу дитину пара мріяла багато років. Вони пережили кілька викиднів, перш ніж Піті вдалося виносити малюка Ріо. Третя вагітність стала дуже приємним сюрпризом.

Фото: instagram.com/maksimc

Дивіться також:

Лілія Ребрик стала мамою втретє: незвичайне ім’я і перше фото

Кіндер-сюрприз: Ґаль Ґадот народила четверту дитину (ФОТО)